Glock 41 (45 ACP)

inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

...odpoveď máš v SS.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ak si zaciatocnik a strielat nevies (terc na 10m vyzera ako po zasahu brokovnice), tak upusti od utopickych predstav ze 45 je to jedine prave lebo.... xy bajnych dovodov.... kup spolahlivu deviatku a o par mesiacov... mozes zvazit ze ci velkostou ci pouzitim stale tu 45tku potrebujes.
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

Mesi, žiadna takáto postupnosť nejestvuje. Je najlepším riešením kúpiť si kaliber, ktorý považujem za ten "svoj". Dôvody sú každého vec, dá sa pri výbere poradiť, odporučiť. Preto, preto, preto...ale kúpiť treba vždy to, po čom človeku "srdce volá". Za prvé, ušetrí peniaze, prečo má kúpiť G19 a potom G41? Kúpim G41 a vyriešené! Žiadna postupnosť, ani bájne dôvody..po druhé, ak od začiatku trénuješ so zbraňou svojho srdca, veľmi rýchlo získaš cvik, ktorý potrebuješ. Od začiatku si zvykáš na spätný ráz, na držanie zbrane, na úchop, na všetko...nie až potom, keď bude neviem čo...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ja som 9l nikdy neprišiel na chuť ,45acp prijemne strieľanie za 9l by som nemenil, v 9 mam obľúbenú 357mu :D
A nejaká postupnosť je blbosť ,nech si rovno kúpi po čom túži.
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

Božeee! Ja som vedel, že si!!! Tak som to mal napísať bum...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Samozrejme, blbost. Prepacte pani, pravdu mate.
basman
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa basman »

No, žiadny začiatočník nie som, počas mojej 12-ročnej služby som vystrieľal asi "vagón"nábojov, hlavne zo Sa vz. 58 a to aj na klasickej strelnici aj na slávnej Jakub village na Lešti (budovy). Ja by som sa chcel lenn zdokonaliť v krátkej zbrani a 45-ka, vzhľadom na jej zastavovací účinok sa mi zdá najvhodnejšia voľba na rýchle umlčanie útočníka. A denno-denne ju tiež neplánujem nosiť.
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

basman napísal:No, žiadny začiatočník nie som, počas mojej 12-ročnej služby som vystrieľal asi "vagón"nábojov, hlavne zo Sa vz. 58 a to aj na klasickej strelnici aj na slávnej Jakub village na Lešti (budovy). Ja by som sa chcel lenn zdokonaliť v krátkej zbrani a 45-ka, vzhľadom na jej zastavovací účinok sa mi zdá najvhodnejšia voľba na rýchle umlčanie útočníka. A denno-denne ju tiež neplánujem nosiť.
Nie je tu lajk!!! Dal by som Ti ich za plný riadok! Vieš prečo? Za Tvoju skromnosť, za to, čo dáva rozmer mužskému charakteru. Yeah!!! Si Macher! Ty nesmieš mať Luger!
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Páni, ďalšie komplimenty a prípadnú zoznamku už riešte cez PM. Tu sa skúsme držať témy.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

MRBLUE napísal:Co je na tej zbrani take "nenositelne"?
Že má SperkyB problém s pochopením písaného textu som už zistil, ale aj ty?

Kde píšem, že je nenositeľná?
Píšem len, že radiť niekomu, kto v pištoliach a ich skrytom nosení nie je doma (nebrať ako urážku, len konštatovanie) a koho vôbec nepoznám, že bez problémov skryto odnosí takú veľkú pištoľ a rozhodne to má byť 45-ka, je hlúposť resp. nedostatok skúseností.
Poznám ľudí, čo bez problémov nosia G17 a aj väčšie pištole. A tiež poznám takých, ktorým je na denné nosenie aj G26 veľká. Je to ich voľba, každý sme iní.

V každom prípade, poriadne veľká 45-ka je určite tou jedinou zbraňou pre machrov s tým správnym "mužským charakterom". O tom žiadna diskusia. :roll:

Už naozaj končím, nebaví ma toto porovnávanie falusov.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

yarco napísal:
MRBLUE napísal:
V každom prípade, poriadne veľká 45-ka je určite tou jedinou zbraňou pre machrov s tým správnym "mužským charakterom". O tom žiadna diskusia. :roll:

Už naozaj končím, nebaví ma toto porovnávanie falusov.
stačí keď sa presunieš do 9l keď ti 45ka tak vadí
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Chlapci. Vy mate bud velku fantaziu, alebo neviete/nechcete pochopit, co clovek pise. A to o nejakej argumentacii ani nehovorim. :roll: Najrozumnejsie tu vystupuje ten co sa pyta a tak nebudem dalej krmit... viete co.
basman
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa basman »

SperkyB napísal:
basman napísal:No, žiadny začiatočník nie som, počas mojej 12-ročnej služby som vystrieľal asi "vagón"nábojov, hlavne zo Sa vz. 58 a to aj na klasickej strelnici aj na slávnej Jakub village na Lešti (budovy). Ja by som sa chcel lenn zdokonaliť v krátkej zbrani a 45-ka, vzhľadom na jej zastavovací účinok sa mi zdá najvhodnejšia voľba na rýchle umlčanie útočníka. A denno-denne ju tiež neplánujem nosiť.
Nie je tu lajk!!! Dal by som Ti ich za plný riadok! Vieš prečo? Za Tvoju skromnosť, za to, čo dáva rozmer mužskému charakteru. Yeah!!! Si Macher! Ty nesmieš mať Luger!

Skús si ešte raz pozorne prečítať, o čom som v tejto téme písal.Tému, ktorú s mi spamoval som zameral len na to, aby som naznačil, že o strieľaní mám aspoň "hmlistú" predstavu, a na čo sa chcem zamerať. V tej správe, čo si mi poslal, si rozumne argumentoval prečo je ten kaliber na obranu najlepší. A ja s tým absolútne súhlasím.

P.S.: miesto lajkov treba naprogramovať spermie, aspoň by hneď všetci videli, ako si si krásne vyhonil :D
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Páni, už stačí. Nech nemusím zamknúť tému zase na pár dní. Ak nemáte nič k veci, potom si to radšej vydiskutujte cez PM.
:!:
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

...zaiste. Basman. Prepáč to "spamovanie" témy, mal som čítať "pozorne". A prepáč prosím aj ten charakter. Som len človek. Mýlim sa...
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"