Závady zbraní Glock.

inspiring_yalow

Príspevok od používateľa inspiring_yalow »

no najlepsie u mongela :D :D ale kupujem v NR na Braneckeho volaju sa DONA UNIVERZAL 3,80 gula. inak v TO u mongela maju skvely pristup k zakaznikovy poradia, doporucia ap. mozem len doporucit ostatne predajne neviem..
friendly_saha

Príspevok od používateľa friendly_saha »

mongel je fajn, zniesol dokonca aj to, že prišiel a povedal mu, že by som rád zopár kusov lugerov potreboval do zásobníka, bo som kúpil D compaktíka bez streliva akurát... :) síce trošku kukali na mňa, že prečo len do zásobníka
hunter8
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa hunter8 »

priatelia zbrani
nemá z vas niekto kontakt /adres/ na rakusku obchodnu inšpekciu pripadne na nejaku inštituciu,kde sa daju dať podnety na prešetrenie reklamacii.
aj negatívna reklama je reklama
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

Hunter: Vidim, ze ides tvrdo za svojimi pravami. Tak to ma byt, len bojuj!
hunter8
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa hunter8 »

priatelia
viac ako 5 tis.za hlaven nieje pre mna nič,ale princip pravdy je viac,volal som dnes a mam zase volať o mesiac od septembra moja zbran bludi/obrazne/po svete,keby ste vedeli aj o nejakom znalcovi z danej problematiky pošlite adres v sprave/kontakt/ .
zajtra iden pisať list gastonovi,že som urobil asi životnu chybu ked som tu zbran nepredal,jemu znamej konkurenčnej firme/ponukali ich ipsc pištol s ipsc puzdrom zasobnikmi naviac servis na 5.rokov a odkupenie havarovaneho glocka za cenu podla učtenky za ktoru som ja zaplatil a naviac nahranie kratkeho šotu aj inými zbranami 9 mm,ktorým sa nič nestalo.samozrejme za poplatok/
ja som to so všetkov slušnosťou odmietol,lebo som glockar/ko..../teraz som si vedomy svojej chyby.
aj negatívna reklama je reklama :lol:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Pracujem v rakusku tak sa ti popytam co a ako.
Dam vediet.

Ale primarne by si to mal dat unas ako ti uz bolo napisane lebo si to kupoval u nas a nie v Rakusku.

Tiez ked si kupujes tenisky Nike, tiez ich nejdes reklamovat do malajzie alebo ciny :!: :wink:

Teraz uz vies ze si to mal vyuzit.
Asi uz nebudes moc preferovat Glock Perfection. :lol:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Michal1
ako poznam hunter-a,G neopusti,ani ja nie. :D .
Na pocet vyrobenych kusov je seria zavad zanedbatelna,skor ide o pristup k problemu od f.Glock .
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Hlavne pre toto som si kupil K100.
Ved poznas aky ma jaro pristup k zakaznikko. :wink:
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

hunter8:
Jednoznacne to ries cez slovenskeho predajcu, ktory Ti tu zbran predal. On moze naliehat na importera a importer na vyrobcu. Aj ked napises priamo Gastonovi, nemyslim si, ze si ten list vobec precita, skor to nejaka sekretarka hodi do kosa. Gaston nieje nas Jarko Kuracina, ktoremu napises a za hodinu, max na druhy den mas odpoved. :wink:
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Zdravím ! Chcel by som sa spýtať na jednu vec, čo sa týka glockov. Mam G19 a pri naťahovaní prvého náboja do komory, čiže natiahnutím záveru do zadu ( nie pri spúšťaní ako pri výmene zásobníka, a robím to v polohe, že hlaveň smeruje do zeme stáva sa mi, že náboj sa zasekne následkom toho, že úderník je pri vsúvaní náboja
von a nepustí vkĺznuť náboj dnu. Je to normálna vec pri glockoch? (viem že úderník má byť volne pohybujúci sa kým nieje zbraň nabitá. ) alebo mám niečo chybné na mojom G-čku?
Robí vám to tiež ? Že by naše Mlocky mali nejaký nedostatok? :shock:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

pri natahovani zbrane -zaver v zadnej polohe- ma zub udernika zaskocit za tiahlo spuste.Pri faze uzamykania/zaver sa pohybuje dopredu/ sa udernik "natiahne" .
Sa mi zda nemozne,aby zub udernika nezaskocil za tiahlo :shock:
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Áno tak nejak to aj mne funguje, ale uderník sa naťahuje číže aj zasúva do vnútra asi 5mm pred úplným zavretím záveru a to by mal byť náboj už v rovine s hlavňou . Skús prosím ťa natiahnuť zbraň pomaly a držať ju kolmo hlavňou dolu či budeš mať ten úderník vysunutý alebo nie. Najlepšie s nábojom.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

skusil som.Udernik je pri natahovani vysunuty,ale,ked sa zaver vracia dopredu a dochadza k uzamknutiu,udernik uz nevycnieva
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

keď sa zasúva úderník , koľko mm je to asi pred úplným zavretím záveru? skúšal si to aj s nábojom?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

pracne,ale zmeral som, cca 6mm pred uplnym uzamknutim uz udernik nevidim
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"