Závady zbraní Glock.

Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Tak neviem ci to nemam dat skor do temy tak toto ma nasralo. Vcera si v poho bucham v CC a zrazu bac, zasobnik vystrelil von ako raketa a buhuzial aj s vypustacom (Ale tomu sa nic nestalo), ale prasklina je vnutri uprostred suciastky tlacitka vypustaca zasobnika (Obojstanna verzia glocka). Avsak zaveru, ramu, hlavni a mne sa vôbec nic nestalo. Ziadny kaboom sa nekonal. Neskor niekedy napisem co to bolo za strelivo, lebo zrejme to pôjdem teraz reklamovat. Ak mi to neuznaju (Co by ma nasralo), kupim nahradnu suciastku a ficim dalej :wink: :). A zrovna to musi byt suciastka, ktora nieje kompatibilna s beznymi glockmi 17 :evil:, okrem hermesu, kde mavaju nahradne diely na vsetky verzie glockov? Kto je dovozca, Frano?
Naposledy upravil/-a C08R4 v 13 Jan 2010, 10:31, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Skus u Vranskeho v petrzalke.On tam myslim ma suciastky na G.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa luke »

toto ist s pred rokom a nieco stalo mne. lenze som to riesil okamzitou vymenou vypustaka zasobnika rovno na mieste a pokracoval som v strelbe. som fakt rad, ze v dubravke toho mal plny suflik za 100 korun kus a vymenit mu to tralo asi minutu.
pouzite naboje prebijance ares.
zbran mala vtedy v ruke slecna, takze to neviem autenticky popisat a dodnes som sa k moznej pricine nedopatral.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Luke: ty mas obojstannu verziu glocka? Lebo tam je vypustac uplne inak rieseny, ako bezne a mam taky silny pocit, ze ked to kupim, tak to po nejakej dobe praskne znova, lebo v tom mieste kde to prasklo, tak tam je uplne tenka vrstva plastu. Radsej by som kupil tie tlacitka vypustaca zasobnika rovno 3 :lol:
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa luke »

mam uplne obycajny glock s jednou dierou na vypustak a jednym tlacitkom. stalo sa mi to vlastne uz pred vyse 2 rokmi, odvtedy nic.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

Cobra - tak to si bol ty vcera v CC co taky nasraty odchadal prec (tusim zlta mikina)... myslis ze zavada moze mat suvis so strelivom? mam novu varku prebijanych aresov (sede zapalky) ktoru som vcera skusal a zdali sa mi dost naslapnute.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Ahoj, no bol som to ja :lol:. Aj spravca sa na tu zbran mrkol a tiez krutil hlavou :). Aj som ta tam tusim videl (Len som si nebol isty, ze si to ty, lebo si mal sako a videl som ta iba odzadu). No nenasralo by to cloveka, nevystrielas ani polku krabicky a zavada na zbrani a navyse nevies v tom momente ci trvala. K strelivu sa zatial radsej nevyjadrujem, ale aj k tomu dojde :lol:.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

CO8R4 : dovozca glocku je BW Arms Skalica, tusim ze Kuro159 sa tam zajtra chysta...

www.bwarms.sk
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

cobra - tebou nespominane strelivo mi uz jednu zbran rozobralo podobnym sposobom... :(
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1316
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Velmi pravdepodobne to bude strelivom. Ja som tak dal do smutku dva Glock 31tky .357SIG . Len mne to vytrhalo cele vnutro zbrane a praskol ram pri nabojovej komore. Strielal som Selliery,v tom case sa do 357 nic ine nedalo u nas zohnat. Ako sa neskor zistilo,na vine boli naboje natlacene na prilis velky vykon. Nabojnica nevydrzala,utrhlo sa dno,tlak a kusky nabojnice rozmlatili cele vnutro zbrane. Vytrhlo zasobnik a tlak potom smeroval do zeme cez sachtu... Toho Glocka som kupoval u Vranskeho a prva aj druha reklamacia bola bezproblemova. Akurat on mal myslim potom nejake dotahovacky s f.Glock ale dobre to dopadlo. Zda sa mi ze sa to vyriesilo nejakou tichou dohodou medzi f.Glock a S&B,lebo sa preukazalo ze to bolo nepochybne sposobene ich strelivom a nechceli to nejako rozmazavat...
Naposledy upravil/-a MRBLUE v 16 Jan 2010, 16:32, upravené celkom 1 krát.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...Ano jeden z dovozcov Glockov na slovensko je aj BW Arms Skalica a ich dresa na pripadne otazky od Vas vsetkych, mi dali taku to: bwarms@bwarms.sk Tam dostanete odpovede na Vase otazky... :wink:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

JJ aj predajna Hermes mi uznala tiez reklamaciu, ze na 99% mi to vymenia (tu zavadu, co som spominal), len to bude mesiac trvat :?.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Ja som »

Zdravim

jednoducha otazka : je normal aby sa Glock zasekaval pri vyhadzovani nabojov, povedzme 1x zo 150 ? na strelive mam pocit ze ani nezalezi, robilo to aj u selierov aj u Geco, ktore mi bolo odporucene ako udajne najlepsie v Europe (neviem ako na to ten predavac dosiel) :) moze byt problem este v niecom inom ?

dik
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3107
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa R »

skús tú závadu popísať podrobnejšie, trčí hilzňa zo záveru jak komín ?
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Glock a aby sa zasekaval, to normalne veru nieje :). Tam bude asi nejaka zrada. Mas ho novy? Glocky zeru skoro vsetko, Nemecke Geco tym duplom :lol:. Skus len tak letmo pozriet ci nemas zaneseny karbonom vytahovac, to byva najcastejsi problem, skontroluj aj vyhadzovac ci nieje nejako moc pokriveny. Cistis zbran? Olejujes primerane?
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"