Závady zbraní Glock.

inspiring_newton

Závady zbraní Glock.

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Zavady zbrani glock.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Mam problem.Glock mi pri vyhadzovani deformuje nabojnice.Skusal som viac druhov streliva a v strelive to nie je.Ma-l uz niekto taky problee?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Raz 9x19 luger,glock 17
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

Kolega má Glock v .45 a deformuje mu hilzny, když má slabou laboraci, chce to plnej výkon.
inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

Len si tie glocky nenechávajte cez leto v zaparkovanom aute na slnku!
nedovoluje to zákon a hlavne je tu riziko že sa vám roztavia, od toho horka. Býva tam aj 50-60 stupňov :lol: :lol:
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

Anonymný:neboj, Glock vydrží větší teplotu.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

ano viem ,ze vydrzi.Nic v zlom ale asi to pisu taki ,co im to hrdzaveje rovno v ruke / bez urazky :))
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

Vcera som bol v Hermese pozriet G19, urobila na mna vazny dojem. Mam nas cim uvazovat, aj ked tu nejde o ziadny designersky sperk, ide o ucel
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

igoros
tam som kupoval obidva G 17.Kúpou glocku chybu neurobíš :wink:
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

no pani, ja som bol minuly tyzden v hermese kupit CZ75TS a hned ten den som ju bol vyskusat aj na hermesackej strelnici v devine a ked som tam uz bol, tak som si pozical glock 19, ze teda ten zazrak vyskusam. a mozem povedat, ze nasledovalo sklamanie. ze preco? za prve, pri kazdom dorazeni zasobnika som si na spodku dlane sekol kozu medzi zasobnik a ram, kazdu piatu nabojnicu nevyhodil(CCI blazer). ale zase treba cestne priznat, ze ten glock bol taky zasraty, ze sa uz ani poriadne nedovieral zaver. ale moje vyhrady ku ergonomii su pre moju ruku jednoznacne. takze patranie po zbrani na nosenie stale pokracuje. cizu som skusil nosit jeden den(len tak na skusku, an to som ju nekupoval) a rychlo som ju vratil do trezora. tot moj nazor na G19
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

Chalanisko v Hermese mi hovoril, ze ten G19si mozem ist vyskusat k nim na strelnicu, ale ze ma nastrielanych cca 100tis., tak to nebude ako novy, to musite uznat.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

majac
G19 je compact,záleží na veľkosti rúk a pod.Seknúť kožu? Nepoznám nič také a to pri pudovej strelbe prebíjam rýchlo.Sklon rukovatí sa líši od ostatných zbraní,ale je to vec zvyku.Jeden čas som používal som grip/Uncle mikes/ ,no výsledky v terči boli na zaplakanie.
Naposledy upravil/-a inspiring_newton v 26 Nov 2012, 14:27, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

electron, ja som tam samozrejme pisal, ze sa to tyka mojej ruky, nevravim, ze glock je shit, je to proste prilis male, aj ked viem, ze najst zbran na nosenie v kompaktnej velkosti a s rozumnou hmotnostou, ktora este sadne mojej ruke bude na dlho. kazdopadne viem, ze g19 to nebude.(na druhu stranu kolko krat tam budem ten zasobnik zasuvat tak prudko, ze si seknem ruku-dufam, ze nikdy, hehe)
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

inac ta moja nova hracka CZ75 ts mi do ruky sadne ako uliata, len nedociahnem palcom na zachyt zaveru tak pohodlne ako by som chcel. ale ako som uz pisal, vlacit to zo sebou je za trest...
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

sto ľudí sto chuti :) ,inak na G17 dosiahnem len tak tak palcom na záchyt zásobníku
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"