Glock 43

Používateľov profilový obrázok
jpeky
prispievateľ
Príspevky: 120
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa jpeky »

tak aj napriek prvotnej predstave o kúpe CZ P10S som sa rozhodol ist do Glocku 43 a to najme koli jeho velkosti ktorá ma vplyv na skryté nosenie o ktoré mi islo v prvom rade. Nie je to laska zo srdca ale z rozumu. :(
Henrich
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 4 years 11 months

Príspevok od používateľa Henrich »

Dobry den, viete o nejakej strelnici v trnavskom kraji kde by sa G 43 dal vyskusat ? dakujem
lubco
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa lubco »

Mam G43, ale s vymenenou spustou. Ak nevadi, mozem na MMstrelnici aleebo ns Strkoch,som z TT.
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

S odstupom casu, hlasi niekto nejake problemy s G43?
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

bez problemov, je to Gčko predsa, pracant :)
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

aj "gecko" robi zmetky, takze Brezova otazka je na mieste.
macho55
prispievateľ
Príspevky: 192
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa macho55 »

2 roky bez problemu
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Taktiež bez problému.
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

Shield Arms spolocnost ktora sa preslavila 15 ranovym zasobnikom pre G43x zacina vydavat 9 ranovy zasobnik "z9" pre klasicky g43, je potrebne vymenit vypustac zasobnika za kovovy ako pri g43x + s15 a tento zasobnbik oproti tovarenskemu vytrca o 4/10 palca ~10,16 mm.

recenzia od TFB TV po inglishmensky
Daniel_sk
prispievateľ
Príspevky: 156
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Daniel_sk »

Paci sa mi ten zasobnik. Teraz uz len otazka kde to zohnat. Priamo z USA to nepojde (colnica -> zbranovy doplnok) a nenasiel som to nikde v EU. Snad to zacne niekto coskoro predavat v nasich koncinach.
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

typujem, ze to bude ako z s15 ked sa nasytil viac menej americky trh tak sa to objavilo aj v niektorych nasich eshopoch, tusim som to videl na brownells.cz
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

Zásobník vyzerá super ale - medzi g43 a X je rozdiel vo výške 2cm. Iste je to v určitých situáciách podstatný rozdiel ale týmto zásobníkom pištoľ predĺžiš o 1cm. A to si už iba 1cm od 43x, ktorá má kapacitu 15. Nehovoriac o tom, že v streľbe je to diametrálny rozdiel - hovorím za seba.
Takže ak niekto zvládne schovať g43 + 1cm, vážne by som sa zamyslel nad tým, či neskryje aj 43x.
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

@matus69
Ja si myslim, ze je to skor pre ludi co uz G43 maju a nechcu menit pripadne dokupovat aj G43X.

Ak by ale urobili aj nejaky "vyrastok" tej zadnej strany dna zasobnika aby to pekne licovalo so zadnou castou pazbicky bolo by to este zaujimavejsie ale chapem, ze ten "vyrastok" by bol neprakticky pri pouziti mimo zbrane (nahradne zasobniky).
Daniel_sk
prispievateľ
Príspevky: 156
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Daniel_sk »

Mohli by spravit este verziu s kapacitou 8 namiesto 9. To by bolo takmer na urovni dlzky originalneho zasobnika, ale stale by tam bolo o 2 naboje naviac. To by bol dobry kompromis.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

Daniel, otázka je, či by bol relevantný počet ľudí ochotný zaplatiť za iba +2 cca 70€ + 40€ za kovový vypúšťať zásobníka. Ja si myslím, že nie a zrejme aj preto išiel Shield touto cestou.

Ak by si chcel do g43 +1 pri rovnakých rozmeroch, tak toto je lacné a funkčné riešenie:
https://www.etsgroup.us/ETS-Glock-43-9m ... glk-43.htm
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"