Úpravy

Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

hornet napísal:Ja som 31.1 objednal na glockshop, vsetko uvadzali, ze maju skladom (aj teraz) a nic vobec nereaguju, stav objednavky je, ze caka na spracovanie... Chcel som skusit edge v tomto malom prckovi a asi smola :(
Tak dnes zmena stavu objednávky na odoslané.
friendly_black

Príspevok od používateľa friendly_black »

ja som im písal ohľadom záslepky pažby a tiež absolútne žiadna odpoveď. Vyzerá to na "seriózny" obchod :)
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

No túto komunikáciu majú horšiu. Kedysi som im písal dotaz ohľadom niečoho na G19 a nič, doteraz žiadna odpoveď.

Ale teraz mi poštár doniesol veci. Poslali všetko ako mali, takže aspoň spokojnosť s tovarom. Záslepka na G43 už nahodená a stojina to nemám teraz čas meniť, vyskúšam cez víkend. Ešte som si objednal aj tú tyčku na rozoberanie :D,

edit: tak som nevydržal a nahodil tú edge a super, spúšť o dosť lepšia, už sa toho nechytám
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Záslepka G43, prkotina ale poteší :)

Obrázok
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

Otazka: objednal som si z USA mieridla Ameriglo Pro I-dot. Neodporucaju ich ale instalovat kladivkom, ale tzv. sight pusherom co je defakto maly zveracik (a taka kravina stoji strasne peniaze, 100 USD, rucne robene podla mna spravi tu samu sluzbu).

Kazdopadne, kto v BA je schopny namontovat mieridla bez ich poskodenia? A opakujem, nechcem, aby tam buchali kladivkom (byt gumennym) ale chcem to pekne nasunut, nie nabuchat. Hermes v pohode?

Vdaka.
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

v Hermese ti to urobia za 5€, urcite to nebudu buchat kladivkom :)
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 210
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

Tusim aj na TaT strelnici v Dubravke, rovno si mozes aj puknut.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

Diki pani. Do Hermesu to mam predsa len na skok a o ulicu vedla je Hunters klub, takze puknut budem moct tiez :).

Slo mi len o to, aby to nenabuchali gumennym kladivkom a aby to bolo vystredene na ehm ten ony, chlp.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Machead:
Jedna vec je, či majú sight pusher na Glocka (T&T určite majú, Hermes predpokladám tiež), a druhá, či tie mieridlá pôjdu pomocou toho nasadiť. Napr. Warreny s tým nasadiť nešli, rozmerovo sú iné než originál Glock mieridlá a boli mimo rozsah toho zveráčika. Pán v T&T sa s tým chudák dosť natrápil a bez výsledku, nakoniec to skončilo u puškára.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Daval som si na G43 nedavno nahadzovat mieridla Truglo TFX. V Hermese uz maju aj ten uzsi pripravok na G42,43. Cielnik je uzsi ako na Glocku, takze tiez mimo dosah. Ale vedia to vyriesit. Nasunuli to na max a potom ten zveracik otocili a dosunuli to na stred. Takze vedia aj ako na to. :-) Odporucam Hermes. A potom Hunter. :-)
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

MRBLUE, ked si zrovnas musku s cielnikom na TFX mas tie svetelne body v priamke? mal som TFO a pri zrovnani musky bol bod na nej vyssie ako tie na cielniku, resp ked som zrovnal body tak muska bola utopena. to sa mi velmi napacilo a dal som ich prec.
john.hawk
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa john.hawk »

já měl uplně stejný problém,jsem zvyklej srovnávat hrany mušky a hledí ale díky těm tečkám které svítí jsem tu hranu neviděl a tak jsem musel tečku mušky dávat o krapet vejš než tečky hledí.. určitě to nebylo v přímce..
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

na 10m mi to robilo rozdiel 15cm na terci, pri miereni cez bodky alebo so zarovnanou muskou. na zarovnanych bodkach presne, na zarovnanych mieridlach 15cm hore….
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Je to tak. Ked zrovnam len zelene bodky, tak je muska nizsie. Rovna je ked zrovnam spodne okraje bodiek so spodnym okrajom bieleho lemovania musky. Mne to ale nevadi, pri strelbe do 10 metrov strielam podla musky a na klucne kosti. Ak by mi to aj tie zelene body v totalnej tme skreslili, tak to prinajhorsom pojde rovno na komoru. :-D
pet
občasný prispievateľ
Príspevky: 7
Registered for: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa pet »

nazdar
viete mi poradiť kde by sa dal kvalitne upraviť rám zbrane? Prepracovanie tvaru lučiku, uprava gripu, stippling BA a okolie
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"