Glock 19 kúpa z druhej ruky RADY A TIPY

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nereagoval som priamo na teba, ale co uz

clovek bez skusenosti by ziadnu ojazdenu techniku nemal kupovat bez sprievodu niekoho skuseneho. Ci je to auto alebo zbran
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Amen. Presne ako píše Roman. Ale kto chce skúšať šťastie, môže.
:wink:
Zrejme jediná výnimka: ak poznáš predávajúceho ozaj dobre a vieš, že rečiam o pár sto nábojoch môžeš veriť a zároveň bezpečne vieš, že jeho dôvody pre predaj zbrane nespočívajú v tom, že sa chce zbaviť problematického kusu, potom sa dá uvažovať o tom, že to riskneš a stav zbrane sa pokúsiš posúdiť ty sám ako úplný novic (aj) podľa vyššie uvedených rád.
:idea:
Samozrejme, nie je na škodu vyskúšať zbraň ešte pred kúpou na strelnici, ale v konečnom dôsledku ani to nie je záruka, že zbraň nemá nejakú skrytú vadu. Plusom tiež je, ak je zbraň ešte v záruke, ale aj keď si to niektoré myslia, vôbec to neznamená, že kupujúci z druhej ruky nič neriskuje.
:twisted:
Nechcem, aby to vyzeralo, že nákup "jazdenej" zbrane je nejaká raketová veda. Nie je. Určite je to jednoduchšie než kupovať napr. ojazdené auto. Ale nejaké kritické minimum vedomostí a skúseností je dobré mať, aby sa človek nespálil.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Tiez treba rozlisovat, ak zbran sa kupuje. Pri Glocku by som sa az tak nebal, ako napriklad pri kupe GP, ktorej sa asi castejsie zbavuju kvoli problemom. Ale zaklad je dobre zbran prezriet a vyskusat. Ja osobne by som na strelnici nechall prve rany strelit predavajuceho, az potom by som ja skusal
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"