Kde kúpiť najlacnejšie GLOCK

inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

vďaka už je to jasné :wink:
AweOne
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa AweOne »

len tak pre zaujímavosť, aký je cca rozdiel v cene? pre príslušníka vs pre civila? :)
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

niečo okolo 50- 70eur
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

sli so zlavou dole? mne dali zlavu 100EUR, ale to uz bude nejaky ten piatok dozadu...
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

no co ja viem, tak sa to robieva dvoma sposobmi....niektori od teba chcu potvrdenie od zamestnavatela a ti ti potom daju cenu od vyrobcu, dalsim staci sluzobak a tiez ti daju zlavu, ale mensiu...bolo mi to vysvetlene tak, ze pokial daju za original zlavu od glocku, nemaju z toho ani cent a este znasaju aj naklady (dovoz a pod.), cize sa to takto ojebabrava...
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

teraz som sa spytal predajcu odkial som kupoval G19 gen4 a potvrdil, ze zlava na gen4 Glocky je 100EUR (gen3 Glocky maju nizsiu zlavu) a predaval mi to len na sluzobak, takze to vyssie spomenute dvojite zlavnovanie bude asi len specifikom urcitych predajcov...
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

Dostal som tiež cca 100€ na potvrdenie, G17 4gen 498€
inspiring_beaver

Príspevok od používateľa inspiring_beaver »

Ja som kupoval Glock 17 Gen.4 dnes v Banskej Bystrici v Tereme za rovnaku cenu ako prispevok vyssie 498e na sluzobak PZ.
friendly_black

Príspevok od používateľa friendly_black »

mne dnes povedali v predajni že dávajú zľavu 20%. Cenu povedať nevedeli, že to preveria, ale podľa internetovej ceny to vychádza tiež na 498.-EUR

Už len musím vybaviť nákupné povolenie :)
Používateľov profilový obrázok
dongo
prispievateľ
Príspevky: 323
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa dongo »

A pre ostatnych (nie prislusnikov oz) davaju obchody ake zlavy? Teraz mam na mysli konkretne skusenosti konkretnych predajni.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Ziadne.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

zlava na Glock pre prislusnikov ozbr. zloz. je politila priamo Glocku, nie predajcov...
friendly_black

Príspevok od používateľa friendly_black »

presne ako tu písal @Triarius, tak tá 20% zľava pre príslušníkov štátnych ozbrojených zložiek (policajti, vojaci, colníci, príslušníci justičnej a väzenskej stráže, príslušníci železničnej polície), je zľavou priamo od Glocku.

Pri nákupe Glocku môžeš samozrejme na predajni dostať od predajcu zľavu, presne tak ako by si kupoval čokoľvek iné v inej predajni. Všetko záleží od predajcu. Napr. Glock 19 gen 4 stojí tu:
http://www.hermes.sk/glock+145/glock-19-gen-4/ - 623.-EUR
a tu
http://www.teremeshop.sk/product/glock- ... 9x19-2627/ - 585.-EUR, čiže predajca dáva zľavu 6% :)
inspiring_beaver

Príspevok od používateľa inspiring_beaver »

mne to bolo povedane tak, ze vsetky obchody musia predavat na zlavy pre PZ za 498e ( glock17 gen4) lebo to je cena, za ktorú to kupuje obchod od dodavatela. Pobehal som viac predajcov a vsade to bolo do eura rovnako.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

otazka: pri nakupe na zlavu pre policajny zbor, treba aby kupujuci bol policajt alebo staci aby tam s nim siel policajt?
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"