Reklamácie Glockov

Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 10 months

Reklamácie Glockov

Príspevok od používateľa dirty harry »

Scem sa zamýšľať nad výberom zbrane a aj kalibru značky Glock. Robím si prieskum a pýtam sa glockárov, s akými reklamáciami je možné sa v tejto značke a u jednotlivých kalibrov a modelov stretnúť.??
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

G17,seria EUP : r.v.2002,3gen.ramu -bez zavad
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ked sa tu pohrabes na fore, tak najdes dost prikladov na reklamaciu. :wink:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

viem o 2 : jeden prasknuty ram na G21 po 600ranach kdesi na mujglock.cz a vseobecne zname problemy mlokov 2.generacie v kalibri 40s&w a 10auto (slaba komora). Na tie vsak asi nenarazis na trhu, takze ta trapit nemusia.

V mojom bezprostrednom okoli slapu mloky bez zavad :lol:
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Pridávam sa aj ja - môj Glock 19 (hoci je relatívne nový - rok výroby 2008) šľape bez akýchkoľvek problémov a nekašle, nezasekáva ani nič podobné. A v mojom okolí som sa takisto nestretol so žiadnou reklamáciou Glocku a to ich mám pomerne dosť v okolí stále. Takže čo sa týka spoľahlivosti tak Glock jednoznačne môžem odporučiť :wink: 8)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Reklamacia na Glocky je pravdepodobna vo vacsich kalibroch.Kamarat ma glocka na naboj 357sig,hovorim mu nechod do toho :shock: nedal si povedat ma ho, ale ma s neho len 50nabojov buchnute :wink: Mal som glocka 17C,cca 10tis ran bez zavad.
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 26 Júl 2013, 21:52, upravené celkom 1 krát.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

harry vyberaj podľa tvojej potreby!

ja: G31 séria MRG cca 500 náb. bez závad
G17 séria MET cca 7tis. náb. bez závad
Hlavne si nedaj nakecať, že G sa čistí sám a iné faciny. A zbytočne neskúšaj neoverené laborácie.
Ale tak ako napísal Michal, na fóre sa toho dočítaš až až...
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

vďaka za Vaše skúsenosti a dojmy. Som priaznivcom skôr väčších kalibrov, preto ak budem voliť, tak medzi 40S&W a 10 AUTO.
Skúste ešte aj tu zaloviť vo svojich memoároch a pamätiach.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Dal som do smutku dva Glocky 357SIG,ale nebolo to pistolou,ale strelivom. V Slovenskom navode je priamo uvedene za v razi 357SIG vyrobca neodporuca pouzivat strelivo Sellier-Bellot. Ja ho neodporucam pouzivat vobec :)
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

V kalibri 40SW sa mi stavalo u Sellierov ze tak 2-3 naboje z 50ks balenia neodpalilo. Vraj jedno obdobie pouzival SB tvrdsie zapalky. V inych kalibroch zasa boli rozmerovo nevyrovnane naboje (9Luger) V 9L a 45ACP sa stalo ze bola slaba prachova napln,neobtiahlo obcas zaver,dokonca sa stalo ze strela ostala v hlavni... Takze Sellier do Glocka,ani do inej zbrane ja uz nedam. Ale Glock je v pohode vo vsetkych kalibroch a velkostiach. Slusne ceny,vysoka spolahlivost a zivotnost,lahka udrzba. Je mnozstvo prislusenstva,suciastky a nahradne diely su asi najlacnejsie zo vsetkych pistoli. Bezne opravy a upravy robi puskar na pockanie,ak treba nejaky diel (ram,hlaven,zaver) objednat,necaka sa dlho na dodanie. Mlok je skvela volba. Mam G34,super spokojnost. Ak by som mal mat dalsi Glock,tak G35 v 357SIG.
Naposledy upravil/-a MRBLUE v 06 Feb 2010, 18:11, upravené celkom 2 krát.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...tak tak ja ,,salierky,, tiez obchadzam...pouzival som ich iba v 7,65 a v 9x19, aj to iba na trening...v 40SW ich nepouzivam, pretoze mi to predajca zbrani nedoporucil...
...Co sa tyka reklamacie G-ciek, tak u mna je zatial vsetko Ok, iba bezne deformacie-opotrebenia ked sa z G-cka striela, ale zavady ziadne a ani ziadne zadrzky...
...40SW a 10mmAuto, celkom dobra volba a urcite ti strelba z tychto razi spravi radost...hlavne na popre a gongy, celkom chutne a este na kuzelky, to je tiez chutovka ich davat ,,dole,,.... :)
Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

Sorry nechcem to tu znovu rozmazávať (už sme to riešili tuším v "kauze" strelivo...)
Selliery do "dospelých" kalibrov určite NIEEE!!!

Na druhej strane s 9x19 od SB nemám žiadne problémy (asi mám šťastie :? )
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ja tiež SB 9mm Para ládujem do čízy po stovkách a neni problém. V .40 SW som skúšal tiež, ale už nikdy viac! Mám vlastnú negatívnu skúsenosť. :evil:
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"