Páči sa vám Glock17

Pá?i sa vám Glock17

Áno
149
67%
Nie
74
33%
 
Celkom hlasov: 223

eloquent_gauss

Páči sa vám Glock17

Príspevok od používateľa eloquent_gauss »

Páči sa vám Glock17???
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Keby si dal tuto otazku tak par rokov dozadu tak určite nie.Ale nehal som sa presvedčit skusil som a kupil som,trocha my trvalo kym som s CZ75 presedlal ale nebanujem,super presnost,spolahlivosť a hlavne životnosť a to bucham dosť tak 6000ran ročne. A ako som čital na českych forach tak čim dlhšie ho mam tym ho mam radšej,neni elegan ako K-100 alebo CZ ale to drič na ktoreho je spolah :lol:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

mne sa pacil od zaciatku,ciste tvary,ziadne vonkajsie ovladacie prvky a ... samozrejme spolahlivy
Ja viem,zas to zacne..... :D
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Keď si vyberám zbraň, tak sa mi v prvom rade musí páčiť. Skrátka moja zbraň musí mať gule. Až potom skúmam, či je spoľahlivá a presná. Ak áno, idem do nej.

Glock je presná zbraň a podľa toho, čo som čítal aj spoľahlivá. Len má jednu vadu - hnusne vyzerá :D. Gaston sa asi pri jej dizajne inšpiroval tým, čo mal v domácej dielničke. Black and Decker, Bosch, Makita a pod. :lol: :lol: :lol:

Dajte si vedľa seba čízu 75 a ktorýkoľvek mlock. Nebe a dudy! A to už nehovorím o takých krásaviciach ako P08 či 1911. To sú ZBRANE.

Ale ako sa hovorí - proti gustu žiaden dišputát. Niekto zbiera obrazy, iný trpaslíkov. 8)
Naposledy upravil/-a Panzer v 12 Máj 2008, 20:55, upravené celkom 1 krát.
magical_nobel

Príspevok od používateľa magical_nobel »

Výzor sa niekomu páči a niekomu nie, ale mne sa páči, vysoká spoľahlivosť, množstvo príslušenstva, prinajmenšom dostačujúca presnosť, rukoväť pre niekoho mohutná, ale pre moju ruku veľkosti medvedej laby je akurát :D (pre ľudí s menšou rukou vymysleli Glock 21 SF), široká paleta kalibrov...

Ale ako písal Panzer, číza 75 a nielen ona je ešte krajšia a to nehovorím o zbraniach ako Colt 1911A1 alebo K100.
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

Pekne si to napísal Panzer, aj keď niekto má na tých obrazoch tiež trpaslíkov :lol:
Glock je čistý funkcionalizmus, žiaľ esteticky nevydarený :wink: .
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Podla mna je tak hnusny, az je celkom pekny.
A to mam teraz kliknut "Ano" alebo "Nie"? :wink:
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

nie nepaci, je to hnus :)
inspiring_jang

Príspevok od používateľa inspiring_jang »

Ja suhlasim s Yarcom.
Sranda je, ze mne sa G17 nepaci vobec, ale za to G19 ano.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Glock podľa môjho názoru -a zdá sa, že nielen podľa môjho- vyrába neestetické, škaredé pištole a ešte škaredšie nože. Ale keď som si vedel zvyknúť na ten ošklivý, no funkčný a odolný nôž, určite by som si vedel aj na gun. V tomto momente však hlasujem "nie". Ja žerem najmä look USP-éčka, Mark 23, Berettiek Px4 a 92 FS a Sigov.
:P
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

Budem sa opakovat po Jarikovi. G17 sa mi nepaci, ale G19 zato ano. Dlho som bol presvedceny o jej kupe, az nakoniec som sam seba presvedcil a kupil to co kupil. Nelutujem, ale urcite by som nelutoval ani c G-ckom. Ked budem mat nejake chechtaky navyse, urcite budem zvazovat nejaky G-ckovy subkompakt na denne nosenie, lebo zacina leto a Kacenka mi zacina byt privelka na denne nosenie. Hlasujem ...... ANO (ako celkovy dojem zo zbrane, nie designovy) :wink:

Ozaj Specnaz, vitaj na fore :wink:
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Dávam áno, aj keď mám G19 ktorý sa mi páči viac ale aj 17ka ujde. Podľa mňa krása Glocku je v jeho jednoduchosti. Ja ho vidím ako modernú zbraň so svojským vzhľadom.
Kto vie, prečo keď si pozriem nejaký film (najmä stých novších ) v ktorom figurujú zbrane je to asi 95% Glock 8) :D :roll:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

presne tak,jednoduchost ,ucelnost a kraaaasa v jednom :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jednoznačne Glock je zbran profesionalov,poznam par ludi čo predali G-17 kupili CZ Taktikaly a ani za toho si nemozu zvyknut :lol: .Ozaj a netrvalo dlho a taktikaly su predane a zas maju mlocky,ked som sa ich spytal čo to robia ze menia atd-povedali Glock je Glock :D . Vraj Gecko neni na mierenku teraz sme mali taku malu klubovu sutaž a bol som s glockom na 3.mieste,predbehli ma Sig sauer X-five a HK-Expert a to su uz zbrane viac na terčovku a ale ta ich cena :roll: Všetko je vecou vkusu,každy čo ma tak ta jeho je najkrajšia a najlepšia,podstata je sa vžit sa so zbranou :P
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa AKI »

za ten dizajn ma G-ecko u mna 0 bodov. Ale zbran je to spolahliva.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"