M70 ZASTAVA 7,62X39

Okrem poľovných a športových samonabíjacích.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

na niektorych okresoch sa rozmohol taky nesvar, ze to co trvalo 10minut zrazu trva 2 tyzdne
Používateľov profilový obrázok
Kyblik
prispievateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kyblik »

Fiiiha. Tak to vďaka Bohu, že u nás je to v pohode...
tomas120
častý prispievateľ
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 7 years 6 months

Príspevok od používateľa tomas120 »

Ešte sa chcem spýtať.. Snáď v dobrom vlákne položím otázku. Tento rok by mal mať k dispozícií môj strelecký klub novú strel. dráhu 100 m na dlhú, terčová strelba . Chcel by som túto možnosť využiť, akurát neviem aký kolimátor na sedemdesiatku vybrať. V jednom vlákne som videl pár kolimátorov čo majú kolegovia namontované na 58 - čkách. Niektoré sú riadne veľké marhy.
Eštw taký malý detail. Pri každom čistení sa musí demontovať rám a lišta kolimátora a následne po každej rozborke je potrebné opätovné zastrielanie? Alebo existuje aj dáka montáž, ktorá je fixne upevnená a nevyžaduje si zásah do zbrane? Toto je pre mňa španielska dedina netuším čo si vybrať, resp. čo by bolo najvhodnejšie a cenovo relatívne najpriateľnejšie /cena do 100e max./
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Ostan pri pevnych mieridlach.
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Mam jednu mozno blbu otazku, vsetky zastavy su prerabky alebo sa daju u nas kupit aj origo semi?chcel som kosu ale vzhladom na cenu za "novovyrobu" rozmyslam nad zastavou a slecna na policii mi vravela ze sa da prihlasit aj prerabka ale ci mi ostane to nevie....
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Originál Semi "Kalachy" som v našich končinách videl len Bulharov a Poliakov všetko z novovyroby. Zastavy M70 by mali byť všetko scivilnovane vojenské skladovky. Istotu ale nemám
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa ZAlex »

M70 je cisto vojenske oznacenie "military" verzie. Vsetky M70 na Slovensku su prerobenky z vojenskej verzie, ktore su pozostatky zasob armad byvalej Juhoslavie. Zastava sice robi aj civilne verzie semi pusiek na baze "Kalacha"-maju oznacenie PAP (kaliber 7,62x39) a M2010 (kalibre .223 Rem a .308W), ale pokial viem, na Slovensko to nikto nevozi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Samonabíjacie"