AK47 / AKM / AK74

Okrem poľovných a športových samonabíjacích.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Trochu mimo témy, kde sa dajú tie oranžové vlajočky zohnať na SK v normálnej cene? Našiel som na zelenom športe za nejaké 3€ +/- ale poštovné je smrtiace. Rozmýšľal som dať ich natlačiť na 3D tlačiarni, tam by za 30-40€ bolo pomaly 500ks.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Ja som to riešil zo zeleného športu a poste restante k hranici...
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

bujny napísal:Trochu mimo témy, kde sa dajú tie oranžové vlajočky zohnať na SK v normálnej cene? Našiel som na zelenom športe za nejaké 3€ +/- ale poštovné je smrtiace. Rozmýšľal som dať ich natlačiť na 3D tlačiarni, tam by za 30-40€ bolo pomaly 500ks.
Dám vám tip na vlajočky: zoberte nylonové "lanko" z vyžínaču, spravte na jednom konci uzlík, zatavte, pridajte vysačku čo sa dáva na kľúče a voalá je na svete bezpečnostná vlajočka.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Toto je plastová plomba (použitá, prestrihnutá - zo smetia) a kúsok farebnej lepiacej pásky:
Prílohy
vlajočka.JPG
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Kamos ich robi na 3D tlaciarni a aj ich predava. Info v sprave.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

odfot jednu a daj do sekcie PREDAM

asi viac ludi si to tam vsimne
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

DeSade napísal: Dám vám tip na vlajočky: zoberte nylonové "lanko" z vyžínaču, spravte na jednom konci uzlík, zatavte, pridajte vysačku čo sa dáva na kľúče a voalá je na svete bezpečnostná vlajočka.
Mám rovnakú, len bez visačky :D
Ded Moroz
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa Ded Moroz »

Ahojte. Ktoru z nizsie uvedenych AK47 variant by ste mi odporucili?

- Bulharske AK47 (underfolder): http://www.deasarms.sk/index.php?route= ... ct_id=1095

- Madarske AK63D : http://hilzna.sk/dlhe-zbrane/samonabijacie_gulovnice/

Podla informacii od predajcov by obe mali byt ulozenky.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Malý poznatok k AMD: dvaja kamoši, dva rozdielne upravené kusy. Jeden citlivo upravený, na druhom si škreti v Mordore fakt zablbli :( Rezané kristakrížom, kolíky nedotlačené ale už zazvárané (akoby učňom v prvom ročníku) ... Funkčné obe, ale spôsob prerábky nebo a dudy. Poriadne popozeraj aj ako sú upravované, ten druhý kus šiel naspäť do Kolárova na reklamačku - zvary popraskali.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

presne tak. treba dobre pozriet stav daného kusu. toho bulhara, na ktorého odkazujes, som mal v ruke a ulozenka to mozno je ale k ulozeniu zjavne doslo az po dlhsom pouzivani. a je to dost tazke hebedo vzhladom na frezovane telo.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

podla stavu vystupku nosica zavorniku (vid foto) mozno odhadnut co uz ma flinta za sebou. tato cast nosica bije do kladiva pri extrakcii. ak je roztemovany, odstiepeny alebo viditelne zabrusovany zjavne ma uz nosic co to za sebou a da sa predpokladat ze tym padom aj cela flinta (toboz ak je nosic scislovany s telom). opotrebenie vyvrtu volnym okom nie je vzdy viditelne ale toto byva spolahliva napoveda ze ide o strielanu zbran. je to vsak len napoveda, nejde o stopercentny ukazovatel. na novej flinte by ale ploska mala byt nedotknuta alebo len jemne olestena.
Prílohy
ak.jpg
Ded Moroz
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa Ded Moroz »

Dakujem vsetkym za rady. Skusim tento tyzden ist pozret toho bulhara. Viem, ze bude tazky a pravdepodobne aftermarket doplnky bude tazsie zhanat (pripadne nutne "doladit"), ale na vyber toho (v rozumnych cenovych intenciach) nezostalo. Tak asi budem rad ak bude nejaky pekny kus vobec dostupny. :)
Ubik
častý prispievateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa Ubik »

Dokument o AK na CT2 prave teraz :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Samonabíjacie"