wz.88 Tantal

Okrem poľovných a športových samonabíjacích.
Nebiros
prispievateľ
Príspevky: 140
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Nebiros »

Brownells otvoril e-shop už aj v ČR takže to netreba ťahať z USA.
Do SR neposielajú (takže jedine poste restante, alebo cez "známeho"), ale podľa FB plánuju e-shop aj u nás:
...Budete niekedy posielat aj na Slovensko? ...
Brownells Česko Dobrý den,ne nebudeme posílat na Slovensko,pokud nemáte známého v České republice,tak budete muset vydržet do konce roku,kdy se plánuje otevřít Brownells i na Slovensku.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Nj este ceny keby boli rovnake
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa Machead »

Osobne som pouzil Brownells Deutschland a preposielacie sluzby, postovne je tak okolo 10 Eur.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

davam tip na predajcu z Polska
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... 74&order=m

plechove fungl nove zasobniky do tantala vysli aj s bankovym poplatkom na 22e pri odbere 15ks, postovne zdarma
odporucam
Štefan252
prispievateľ
Príspevky: 147
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Štefan252 »

Potvrdzujem.

Lucjan je spoľahlivý. S poštovným cca 23,80€/ks. Do 5-tich dní (vrátane víkendu) od objednania boli doma.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

som objednal tie kovové z Allegra. Dobré sô, pevné..len idú ťažšie do šachty. Viac sa s tým treba pohrať ako s plastovým alebo bakelitovým.
Nikde som nevidel politicky korektné 10 ranové. Neviem ich ani na ČR ani na SR stránkach objaviť. Niečo som našiel v USA.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

u mna praveze naopak, kovove idu bez problemov vlozit a lahko vybrat. Cierne plastove polske su trosku tesnejsie a ruske plumy idu najtazsie
bublifuk
občasný prispievateľ
Príspevky: 8
Registered for: 6 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bublifuk »

Cavte, uz to mate ktosi prerobene?

totok je moj


https://moja.uschovna.zoznam.sk/link/23 ... gn=sharing


neviem ci to bude fachcit, prvy raz sem cosi take vkladam, aj do uschovne ci co to je :-)
Používateľov profilový obrázok
Martiner2015
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 8 years 11 months

Príspevok od používateľa Martiner2015 »

Nedávno som sa stal majiteľom wz.88 Tantal a som s ním spokojný, ale prekáža mi vzhľad a zbytočná dĺžka kompenzátora.

Preto si idem dať vyrobiť nový kompenzátor z nerezovej oceli. Momentálne ešte skúmam možnosti povrchových úprav, ale v každom prípade to bude nitridovanie, fosfátovanie, alebo čierny zinok.
Kompenzátor bude mat dĺžku 75mm a priemer zostane rovnaký ako u originálu. Redukciu spätného rázu budú zabezpečovať dve naklonené steny pod uhlom 30° a kompenzáciu zdvihu bude vykonávať jeden otvor. Kompenzátor má 3 fixačné polohy (-30°,0°,+30°).

Ak by ste o kompenzátor mali záujem kontaktujte ma správou. Odhadovaná cena je 45eur.
Prílohy
wz88_tantal_1.png
wz88_tantal_2.png
wz88_tantal_3.png
wz88_tantal_4.png
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

o kolko bude kratsi nez original? stoji to za namahu?
Používateľov profilový obrázok
Martiner2015
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 8 years 11 months

Príspevok od používateľa Martiner2015 »

roman napísal:o kolko bude kratsi nez original? stoji to za namahu?
Bude kratší oproti originálu o 3cm. Určite bude efektívnejší a podľa môjho názoru aj krajší. Ja si ho v každom prípade dám vyrobiť a nakoľko na trhu nie je moc alternatív, tak ponúkam túto možnosť.

Do konca týždňa počkám či sa niekto pridá a následne ich dám vyrobiť.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ucinnejsi mozno bude, otazka je, ci to v reale spoznas
on dlhy AK74 aj bez kompu kope ako malorazka, tam uz velmi nie je co brzdit

uspora 3cm na metrovej zbrani je skor esteticka nez prakticka, kazdopadne drzim palce a potom podaj report
bublifuk
občasný prispievateľ
Príspevky: 8
Registered for: 6 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bublifuk »

Ahojte, ked vravis ze ucinnejsi, len aby nebol prekompenzovany, kazdopadne taktiez som zvedavy na vysledok, myslim funkcnost, ten rozmer je naozaj zanedbatelny..
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

vecičky dorazili....v pondelok to dám puškárovi nech to nahodí. Kameň, montáž a pažba na Tantal.
Súdruhovia z USA pribalili všetko (aj vrtáky, aj škrutky)....jak v McDonalde

podla návodu to vyzerá že treba komplet vykuchať čo je v tele...všetky tie priečne tyčky a vnútornosti vybrať, vyvrtať nanovo diery.

Len by ma zaujímala jedna vec či to vie niekto povedať. Keď som zasunul a zaistil montáž na tú časť čo bude na zbrani tak montáž sa dala o 1-2 mm posúvať hore a dolu(rozumej vertikálne) to je pri nejakej požadovanej presnosti namontovaného puškohľadu neprípustné. Dá sa tento typ montáží (videl som to na SVD a iných ruských zbraniach) nejako štelovať?
Prílohy
20170830_174831.jpg
Buckshot
občasný prispievateľ
Príspevky: 6
Registered for: 7 years 1 month

Príspevok od používateľa Buckshot »

Zdravím Vás, rád by som požiadal o radu skúsenejších. Som majiteľom Tantala, avšak vlastným pričinením som si spôsobil určité nepríjemnosti so spúšťový mechanizmom. Chcem ho vymeniť. Viem, že sa to tu už riešilo len neviem ako to skončilo. Kde by som mohol zohnať další spúšťový mechanizmus/najlepšie na SVK, CZ/ a ktorý zbrojár nemá problém ho prehodiť? /Ako som zistil nie všetci majú radi plechárčinu/ Najlepšie na strednom Slovensku. Za pomoc vopred ďakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Samonabíjacie"