Náboj ako privesok

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

dno nabojnice asi nie je stena nabojnice, ze :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Podľa môjho názoru prívesok na kľúče nie je znehodnotený náboj.

Je to ozdobný predmet podobný náboju, vyrobený z materiálu voľne dostupného (použitá alebo nová nábojnica, použitá alebo nová strela), pričom je jednoznačne určený úchytom a krúžkom v dne nábojnice.

Vŕtanie otvoru do steny nábojnice pri znehodnotenej munícii má dať jednoznačný a rýchly rozlišovací znak voči náboju "ostrému" - že neobsahuje výmetovú náplň, prach - keďže zápalka znehodnoteného náboja môže byť maketa na pohľad zhodná s funkčnou. Prívesok zápalku nemá - nie je to teda náboj!
inspiring_zhukovsky

Príspevok od používateľa inspiring_zhukovsky »

Páni, neviete mi, prosím, poradiť, kde zohnať nefunkčné/prázdne náboje? Prosto len nábojnica so strelou. Bez zápalky, bez prachu. Kamarát chce odo mňa poradiť - chce to len na imidž do opasku ku flobertovému coltu :) Díky moc.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

pokiať chce nejaké puškové, tak nábojnice aj strely sa dajú kúpiť v obchodoch kde majú prebíjanie

pokiať bežné pištoľové / revolverové tak nábojníc sa všade na strelniciach povaľujú haldy a strely sa dajú kúpiť v obchode alebo od niekoho kto prebíja
inspiring_zhukovsky

Príspevok od používateľa inspiring_zhukovsky »

Jednoduché, prosté, geniálne :)

Ďakujem.
inspiring_zhukovsky

Príspevok od používateľa inspiring_zhukovsky »

Ešte by som sa opýtal inak. Dospeli sme totiž k záveru, že sa mu na opasku budú najlepšie vynímať náboje long colt .45

Prosím, nie je tu niekto, kto by mi vedel predať cca 20 kusov long coltov aj so strelou? Bez zápalky, bez prachu.
Ďakujem :)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

45lc som nevidel ponúkať nábojnice už dlhu dobu, v inzercii ponukaju 44mag sú podobnej veľkosti
http://www.zbrane-ke.sk/product_info.ph ... rb7o8o3ud4
inspiring_zhukovsky

Príspevok od používateľa inspiring_zhukovsky »

Díky moc, Bum :) Ešte by mi bodlo, keby aj dakto osadil strely do nábojníc. Alebo je to nejako zvlášť jednoduché? :)
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

keď máš lis, je to jednoduché :) jeden pohyb pákou

bez lisu by si to tam musel nejako lepiť, a to si neviem celkom dobre predstaviť
Napísať odpoveď

Návrat na "Strely, nábojnice, prach a iné"