Nábojnice od viac výrobcov

Používateľov profilový obrázok
fijet
prispievateľ
Príspevky: 209
Registered for: 14 years 6 months

Nábojnice od viac výrobcov

Príspevok od používateľa fijet »

Mam doma nabojnice .357Mag od viac vyrobcov S&B, PP, GECO... chcem ich prebiť a chcem sa spytat ci pri laborovani treba mysliet aj na znacku nabojnice kvoli tlakom az to hned nedovrzem :!: O prebijani som coto precital ale tuto info som nenasiel.

Dakujem za rady

ak sa to tu uz riesilo dajte link. Dakujem
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Pokiaľ nejdeš robiť nejaké extra nadupané šlehy, nemusíš triediť. Ak áno odporúčam prejsť zahraničné fóra, niekde som zahliadol informáciu že sellier nerobí dobré revolverové hilzne, že radi praskajú a že aj lowcostový magtech je o dosť lepší. Geco by malo byť ok, PP netuším. Tiež odporúčam triediť a zakracovať pri výrobe terčoviek.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ak nechceš strieľať mierenku tak je to jedno ,ak hej tak potrieď podla výrobcov ,druhov , a počtu prebití . To že ti praskne pri výstrele nezbadáš len pri triedení sleduj kŕčok či nepraská.
Používateľov profilový obrázok
fijet
prispievateľ
Príspevky: 209
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa fijet »

toto som prave chcel vediet ci sa rozlisuje aj zivotnost nabojnic podla vyrobcu, teda ci je rozdiel medzi znackami az tak velky.
A este otazka, kolkokrat sa asi da takato hilzna prebit, myslim GECO.

Ď
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Presný počet ti nik nepovie všetko zavisí od škrtenia a teda namáhania krčka.
Používateľov profilový obrázok
fijet
prispievateľ
Príspevky: 209
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa fijet »

kupil som viac nabojov 44Mag. ze nabojnice odlozim na prebijanie a doma pozeram ze nabojnice niesu mosadzne :shock:
Povrch maju akoby strieborny :evil:
Daju sa prebijat? Ide o Fiocchi. Tusim sa to tu uz riesilo len to neviem najst.
Dikes
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Myslím že je to niklovaná mosadz, jednu obetuj a preskúmaj pilníkom. Prebíjať sa dajú, niklujú sa pre uľahčenie extrakcie z komory.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Niklovana mosadz je este fajnovejsia ako obycajna mosadzna nabojnica.
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Tak ako pise Cubitko. Mas niklovanu mosaz a bud rad!!! Nic lepsie nenajdes!
Používateľov profilový obrázok
fijet
prispievateľ
Príspevky: 209
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa fijet »

No neviem. Dnes som bol v T&T strelnici a problem . Niklovane Fiocchi po vybuchani nie a nie von z valca, som musel zapierat valec o stol aby som ich vyhodil von. Nadseny som nebol.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

prebíjance alebo fabrika ?
Používateľov profilový obrázok
fijet
prispievateľ
Príspevky: 209
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa fijet »

Nove, este neprebijane.
inspiring_edison

Príspevok od používateľa inspiring_edison »

osobne som mal rovnaký problém s mojim revolverom, sú to hliníkové nábojnice, nie niklované! Kvôli cene mosadze sa robia z Al, ja som kúpil pár krabíc od Blazera 357 magnum a vyťahoval som ich tak, že som mlátil zásobnikom z Glocka po kolíku ktorý ich vyhadzuje z valca. Hliník je mäkký takže sa pri výstrele roztiahne a tiež je hovno klzký takže tam drží. Oproti mosadzi a bronzom ktoré majú oveľa lepšie klzné vlastnosti.
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Nelo a ostatni : Pokial Vam nejdu nabojnice von z valca tlakom prsta na tycku vyhadzovaca hlavne po tom nikto a nicim "nemlatte" Riskujete pokriveie tycky vyhadzovaca alebo inu poruchu mechaniky valca. Tie suciastky su relativne subtilne a oprava Vas vyjde draho.
Pokial Vam idu nabojnice z valca von tazko pouzite tycku ktorou vytlacite nabojnice po jednom. Mozte aj po tycke poklepat kladivom ale valec musi byt oprety o pevnu podlozku. Ne ze oprete ram a budete mlatit do otvoreneho valca lebo ohnete kulisu valca.....
Pokial idu z valca tazko aj klasicke mosazne nabojnice treba nechat prelestit komory, ale nech to robi puskar!!!
inspiring_edison

Príspevok od používateľa inspiring_edison »

bola to skratová záležitosť :lol:
vystrelil som asi 7 rán a zvyšok mi doteraz hnije v polici, ale samozrejme súhlasím, takto sa to nerobí :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Strely, nábojnice, prach a iné"