Čo s nábojnicami.

inspiring_kare

Čo s nábojnicami.

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

Snad ma nevysmejete, ale mam otazkku, co sa tyka nabojnic. na strelnici som uz vystrielal znacne mnozstvo a kedze islo o strelnicu ´´s volnym pristupm´´ ci ako ju nazvat, tak som si po sebe aj robil poriadok a mam doma par stoviek nabojnic. Ako ich mam likvidovat? mam ich vyhodit do kontajnera, znicit, alebo ich mozem aj dat kamaratovi, ci ich mam odniest do nejakeho obchodu kde predavaju municiu a oni sa o to postaraju? Vopred dakujem za odpovede bez vysmesnych smajlikov :-)
inspiring_jennings

Príspevok od používateľa inspiring_jennings »

Pokiaľ neprebíjaš a nechceš predávať, zanes do zberných surovín, ak poznáš ľudí, čo tam pracujú, odkúpia to za viac, ako za mosadzný odpad, ďalšia možnosť, napíš kaliber, značky a ponúkni ich tu na fóre na odkúpenie, prebíjačov je tu množstvo, isto niekto zoberie, na cene sa dohodnete...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no par stoviek lugrov ma cenu postovneho.... to niekomu z okolia daruj
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

no ved prave... skor ma zaujimalo ci je legalne to dat niekomu kto nieje drzitelom zbrojneho preukazu...resp. ked uz pises o tych zbernych surovinach, ci je legalne to tam odniest a ak ano, kolko asi je za kilo?
inspiring_jennings

Príspevok od používateľa inspiring_jennings »

Na vystrelené nábojnice sa nepozerá ako na nelegálnu vec, to môžeš dať komu chceš, je to ako delaborované strelivo na kľúčenkách a koľko ti za to dajú v zberných, to netuším, neviem, ako sa pohybujú ceny, ale závisí to od toho, ako som napísal vyššie, či ti to zoberú ako odpad alebo vo vyššej hodnote...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

vystrelna nabojnica NIE JE komponentom streliva, na ktory je potrebne mat ZP. Takze je to mosadzny srot v cene 2,5e za kilo
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Ak Ti to spravca strelnice dovoli, vyves oznam, ze darujes/predas vystrelene nabojnice v danom kalibri a niekto sa Ti uz ozve :-)
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

A za kolko cca mozem ocakavat ze sa mi podari predat takych 700 kusov lugrov? Dakujem
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

2,5 e za kilo
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

to uz som zistil :-) pytam sa skor na predaj nejakemu prebijacovi
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nepytaj sa hujoviny a daj si inzerat.
Za primeranu cenu (napr 3-4E/kg) ti to casom mozno niekto kupi a obe strany budu spokojne.
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

ooo prepac ze sa do toho nerozumiem.. ty si sa narodil ako vseznalec asi.. zrejme budes z nejakeho velkeho mesta ze?
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Sorry Ondrej,ale ozaj sa dookola pytaš chu....vyššie Ti chalani poradili viac než dost, na to
akou "špetkou" lugerov disponuješ.Ked ich budeš mat aspom 20 Kg.vtedy to bude zaujimave
a bude to mat zmysel hladat nejlepšiu cenu...
bez uražky :)
inspiring_kare

Príspevok od používateľa inspiring_kare »

jedine co napisali bolo, ze sa mi to neoplati posielat lebo postovne bude vysoke oproti cene nabojnic... ale aj keby mi dali za nabojnice 5euro a postovne by bolo 2 eura aj tak by to bolo vela.. no ak by som niekoho nasiel v okoli kto by kupil za 5 tak by som bol spokojny.. ide ale o to ze nepoznam cenu tak sory... Ja ze ked niekto vie tak napse napr. 1000 lugrov - 5 euro a tym to hasne... ale nie, radsej sa tu zanadava, vymeni sa zbytocne 20 prispevkov namiesto 3 slov ako odpoved... logika
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Peto, Rasto... serte nanho

chalan ma este mokry zbrojak a vykalil /nazbieral za pol igelitky hilzni a vcul spekuluje co s tym... mysli ze ma doma zlaty poklad , ale jaxi nie je vsetko zlato co sa blysti :)
Po 700ks sa nikomu ani neoplati ist, to nema cenu ani toho benzinu na cestu.

Komu nie je rady, tomu nie je pomoci.

Howgh
Zamknuté

Návrat na "Strely, nábojnice, prach a iné"