Komponenty na přebíjení

Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

zatial vsehochut info odtialto, strelectvi.cz,.... a chcem aj popytat v cachticiach na strelnici, len zatial som tomu moc nedal. inak ak by sa nejaky ochotny clovek nasiel, nedbam...
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Tak narobis si par zmetkov tomu sa neubranis, ked som si myslel , ze uz mi to ide tez som bol prekvapeny.. teraz tu mam nejakych 60 ks 223jok na delaboraciu...ktore do pusky radsej nestrcim, len to chce k prebijacke aj kvalitne delaboracne kladivko a to isto to od smartreloadera nieje, no uvidime ci na mna pan Soukup nezabudol a posle mi nejake fajnove.., pozor na skacovacku od smartreloadera strasna haraburda...
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

sundance.kid - som na tom podobne, tak radsej kit este neobjednavam :)
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

raz treba zacat, tak uvidim co stvorim. s nejakym % zmetkov treba pocitat, (v najhorsom pripade ich hodim do kachli :D )
mam K100 mk7, tak sa mozem podelit o poznatky 8)
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

co presne si kupil?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

sundance.kid napísal:raz treba zacat, tak uvidim co stvorim. s nejakym % zmetkov treba pocitat, (v najhorsom pripade ich hodim do kachli :D )
mam K100 mk7, tak sa mozem podelit o poznatky 8)
Snad jedine kde sa môžeš ľahko pomýliť je keď budeš nastavovať dĺžku náboja keď budeš nastavovať matricu ,inač nie je čo pokaziť.Chce to postupne zatláčať strelu ,inač bude treba del. kladivko :lol:
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

kupil som classic turret, 4 matrice 9mm, pro autodisk, riser, klieste 2x120 TC, kaliber,
deleb. kladivko si este potrebujem kupit a co som cital a videl na nete, tak ako pise bum. nie je mi zatial jasne ako stanovit spravny OAL. su k tomu nejake tabulky v zavislosti od pouzitel strely? alebo treba skusit pre kazdu zbran?
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

to musíš zistit čo bude chutiť tvojej búchačke ... ale štandard je 29,69mm, a keď robíš ťažkú guľu ako je aresácka 150 alebo 160tka a dávaš tam 3,2-3,4gr s020-2 tak nemôžeš robiť moc dlhé náboje , lebo tam nemáš skoro žiaden prach, tým pádom je vhodné zmenšovať spalovací priestor znížením celkovej dĺžky naboja, mne sa tým zlepšila presnosť a ide hore aj rýchlosť.. ale to je na ine vlakno už ..
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ked kúpiš prach dostaneš k nemu manuál a tam je to všetko uvedene ,skus si stiahnuť pdf manuál od Accurate tam je skoro všetko od druhu zápalky až po dĺžku náboja .Upravovať podla dĺžky komory skus až keď nebudeš úplne spokojný z údajmi z manuálu
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

dik... 8)
inspiring_hypatia

Príspevok od používateľa inspiring_hypatia »

Nazdar starec , takže ja mam tiež K100Mk7 a makám na jednočinnom lise LEE bez najmenších problémov.
9mm náboje robím : 147 gr strela zrezaná,poplastovaná od Mongela= 3,4gr prach No2 ACCURATE
125 gr strela zrezaná ,poplastovaná od Mongela = 3,6gr prach No2 ACCURATE
Pri použití oboch druhou striel dávam dlžku celého náboja 28mm = 2,8cm :D a nemám s tým najmenšie problemy. :wink:
Možno ešte spomeniem že používam zápalky S&B , CCI a mal som aj nejake Juhoslovanské od Mongela ale tie už nebudem používať a dám radšej prednosť spolahlivejšej síce drahšej alternatíve prvých dvoch spomenutých výrobcov.
Toľko odomna len také malé skusenosti a postrehy, ak budeš ešte niečo chcieť kludne napiš PM.

Jo a ešte jeden malý postreh na 147gr strelu som bezpečne laboroval prach 3,3gr a bez problemov makala moja Kačena.
Naposledy upravil/-a inspiring_hypatia v 20 Aug 2011, 21:42, upravené celkom 1 krát.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Bzucko 28mm. A tie ginexi mi kľudne posun po balistikovi.
inspiring_hypatia

Príspevok od používateľa inspiring_hypatia »

Mirec - do kelu jasnačka že 28mm :oops: už to aj utekam opraviť, diky moc za postreh mal som nejak naponáhlo. :D :D :D
Ok ozvem sa Rasťovi mám ich ešte asi 500 ks, tie ginexi.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Len vyrabajte chlapci,ja kludne potestujem :twisted: Ake ksefty poza moj chrbat :wink:
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Rasto, jak poza, šak popred oči :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"