Komponenty na přebíjení

Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

:D :D :D mne už chýba iba jachta na tej vode :D :D :D

iný fanda
čo my chuďáci :(
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

fantazia.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

bál by som sa skladovať sudy s takým množstvom prachu v prebíjacej miestnosti...
inspiring_greider

Príspevok od používateľa inspiring_greider »

:shock: :shock: :shock: no coment :!: :!: :!:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

waw, to mu musi zavidiet i Terminator :-)
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

tango: Ty prestan uz sem davat take fotky :D iba nas a hlavne ma vytacas :D
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

:shock:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 15:57, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

R: preco ??? aj keby si mal 500 kg prachu a zapalil to tak pomaly by zhorelo nic viac , azda by si sa nebal ze by to vybuchlo :)
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

turbiak: viem že to len tak lahko nedrbne ale bál by som sa intenzity vzniknutého požiaru a rizika že pri tom teple dôjde k explozívnemu horeniu prípadne že začnú búchať zápalky a tie to rozbehnú do detonácie. A s tým pomalým vyhorením , no neviem, raz som skúšal kilo a trvalo to do piatich sekúnd, plameň cez tri metre do výšky... ten maník tam má najmenej 20litrov sola1000 plus ďalšie sudy, vieš si to predstaviť v uzavretej miestnosti ?
Používateľov profilový obrázok
PEPIK
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa PEPIK »

To by spravilo krásny požiar, nechcel by som to hasiť. Ajtak sú to pacienti len tak poukladané zbrane v skriniach určite to boli amíci.
barak
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa barak »

Prosim Vas nevite aku maju kvalitu nabojnice SB v razi .308. Vyrobca nedoporucuje prebijat. Mam ich dost, nechce sa mi je vyhodit.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Nic moc nie su....ale ked ti je ich luto vyhodit, budes musiet prehlbit lozka zapaliek ako prve (potrebujes nieco ako Lyman Primer Pocket Uniformer)....parkrat ich potom budes moct pouzit....
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa tenorista »

troška vás opravím ten prach by určite prašiel z horenia do explozívneho horenia.pri ničení nitroglicerínových prachoch sa robí cestička o šírke 50cm a hrúbke 20cm ak tam dáte viac ako tých 20cm máte skoro 100% že to exploduje.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Panstvo prečital som cele vlakno o prebijani a teraz mam s toho pekny gulaš :) .Postup,laboracia a tak dalej som v podstate pochopil,kamen urazu je zvolit to spravne zariadenie a prislušenstvo!Niektory kupuju stroje jednoduche a dokupuju rozne prislušenstvo,dalši kupuju komplety,ale niektore veci z nich nepoužiju a dokupuju ine doplnky a tak dalej.Nakolko v mojom okoli/PU,IL/ nepoznam nikoho kde by sa to dalo "osahat" ,rad by som poprosil niekoho ochotneho kto by mi to zhrnul a napriklad hodil linky na všetky potrebne komponenty tak aby som sa zmestil tak do 300euro ak je to možne. :) Čo sa tyka rychlosti pebijania tak na to mam času pomerne dost,tak to nemusi byt nič extra rychle.Zatial planujem prebijat okolo 500 kusov mesačne 9mm luger,extra presnost nieje doležita učim sa strielat.Popripade čo by trebalo potom dokupit na prebijanie 45ACP.Vdaka za odpoved a trpezlivost pri čitani. :twisted:
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"