dovoz RVBS...

Wolverine
občasný prispievateľ
Príspevky: 51
Registered for: 8 years 2 months

dovoz RVBS...

Príspevok od používateľa Wolverine »

Zdravim vas priatelia...ak najdete taku istu temu,kludne ma zmazte...prelustroval som cele forum aj na ceskom a nenasiel som adekvatnu odpoved na to co potrebujem...ja som sa totiz mjasto seksu so starou uz vonkoncom nie,a s frajirkou ma to prestava bavit...som celkom uprimny clovek a nehambim sa zato...som sa rozhodol prebijat 7,62x39 a 9mm lugre...moja dcera ide do Californie a tak ma napadlo,ze by som ju s dobre zasobil cca 700-800 dolacmi,aby mi odtial doviezla sadu-kit na prebijanie znacky RCSB...lenze neviem a nemam predstavu kolko taka sada vazi - to hlavne,aby ju zrovna na letisku ti podozrievavi kovboji nesupli do basy alebo nezhabali tovar...nemam prestavu co ta sada obsahuje,co treba k tomu dokupit...matrice a ine blbosti na kaliber ktory som opisal...vas skusenejsich prosim,poradte,pomozte mi,co by bolo vhodne alebo ci je mozne taku vec urobit,co by ju,resp.mna cakalo za dovoz,kto ake ma s tym skusenosti,co by bolo a co nie je dobre...atd...
pol roka skumam a citam o prebijani...nakoniec som sa rohodol ze masivna konstrukcia v tvare O je RCBS a ako aj Dillon 650...Dillon xl650...nie su spatne...moj nazor je taky,ze ked kupujem raz nieco,tak kupujem raz a poriadne...podotykam,ze na strelnici mesacne necham cca 500 nabojov...to ale strielam tak,s myslienkou ze nechaj si nieco aj na dalsi mesiac...to ma uz prestava bavit...a kupovat naboje teraz po 0,25centov,mozem zrovna na to j*bat...nemyslite si ze chcem usetrit,jak stary ortodoxny zid...chcem strielat v pohode bez vedlajsich obav a starosti...sice v zivote som neprebijal,ale zacinam sa o to zaujimat a bude to moje hobby urcite ako ten seks s frajirkou...dakujem...
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

To je cenovy rozdiel az taky velky ze sa oplati tahat tie kila v batozine?
Kup unas, budes mat aspon zaruku a nebudes nikomu pridavat kila do vacku (moj Lee Clasic Cast vazi spolu so vsetkym cca 10kg).
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"