BERSIN

sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

BERSIN

Príspevok od používateľa sniper68 »

Ma niekto skusenosti s BERSIN-om... www.bersin.info/
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

sniper68: Co konkretne ta zaujima ? Presnejsie - na webe som nasiel len ten ich merak, vies o niecom/pouzivas nieco ineho od nich?

Ja mam na meranie koncentricity Forster Case Inspector, ktory dokaze odmerat aj neck/shoulder runout a x dalsich veci, navyse vysiel lacnejsie (aj ked hlavne preto, ze pouziva sucasti/pripravky z case-trimmera). V reale som ho ale pouzil vseho vsudy len parkrat - pokial mas dobru seating matricu a nestrielas extremny benchrest, nie je dovod... :wink: :lol:


Gunslinger
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa sniper68 »

...používam tú ich mašinku, ale priznám sa že je to časovo náročné a musím mať fakt náladu každý náboj takto zmerať... Skúšal som či to funguje...zdá sa že ano. Treba mať ale všetky kmponenty absolútne OK. Fakt vyberané nábojnice, dokonca som sústružil krčky... na 300 tie skupiny boli naozaj tesnejšie...
Používam REDDING COMPETITION a max.sa snažím nič nepodceniť pri návážkach, čistote nábojníc,...Najviac ma točí keď si všetko total vymakám a potom pri skúšaní fúka vietor, alebo mi niekto stojí za chrbátom a ja potom nemám šancu objektívne zhodnotit účinok celého snaženia...
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"