Lis na prebijanie

Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1435
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Kapo »

bum napísal: Na pištolove som objednal Lee Classic Turret Press že vraj je ocelovy ako Lee Classic Cast a zvladne 50BMG
Ano, cena je pekná. Niečo si už musím kúpiť pod strom.

Ako si s tým spokojný? Okrem toho lisu a matríc si dokupoval čo a za kolko, aby si mohol komplet prebíjať? /myslím zápalkovač, dávkovač prachu...?/
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:29, upravené celkom 1 krát.
mamaro
prispievateľ
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa mamaro »

vie niekto,kolko sa da prebit na Load Master- pištoľový 9 luger ks za hodinu?nejaky priemer.a kolko su naklady na ks?chcem vedtet pri akom mnozstve sa mi to oplati?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:11, upravené celkom 1 krát.
mamaro
prispievateľ
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa mamaro »

bum,mozeš napisat, čo ta vyšiel cely komplet na prebijanie? a som zvedavy ako ti to ide rychlo?
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1435
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Kapo »

A čo si to tu tak najprv prečítať? A až potom sa pýtať?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:10, upravené celkom 1 krát.
mamaro
prispievateľ
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa mamaro »

su veci,ktorym nerozumiem,ale ked mi nikto povie,ze x eur a y casu,tak si to preratam v sekunde.pochybujem,ze ti vyrobca napise realny cas na 100ks a keby aj,je lepsie si to overit u niekoho, co prebija .a pytal som sa buma,ale ak mi to povies ty,budem tiez rad. stastny novy rok
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:10, upravené celkom 1 krát.
mamaro
prispievateľ
Príspevky: 214
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa mamaro »

dik bum,chcem to vediet,mozno vystrielam 4 az 5 tisic rocne,mam strasne malo casu a nemam ani tusenia ako to ide rychlo,ale ak mam s prebijanim zabit den,alebo v robote zarobit 100 E a kupit 700 ks ,tak si to chcem iba porovnat.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:09, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

mamaro hod si do youtubu "LEE LOAD MASTER "
a usud sam, chlapik tam prebil do 7min 100ks
Ale samozrejme ho musel "nabit" a vyprat nabojnice.
inspiring_mirzakhani

Príspevok od používateľa inspiring_mirzakhani »

Chcem sa spýtať či lis LEE PRO 1000 je dostačujúci na prebíjanie .45 tak 500 kusov za mesiac a ak by som si ho kúpil dajme tomu tu

http://www.zbrane-ke.sk/product_info.ph ... m27qfsn675

či potrebujem ešte niečo okrem samozrejme materíálu. Z Ameriky sa dá zohnať za 180 eur a vyzerá byť celkom v pohode. Nemáte niekto s ním skúsenosti? Poprípade keby som chcel neskor aj 7,62 x 39 dalo by sa to na nom este?

Ešte k tomu odlievaniu nikde som tu na fore nenasiel niaku temu spojenú s tým (akurát ze niekto chce 1 tonu olova). Nieje to zdraviu škodlivé ked sa robí z tým olovom?
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa spotter »

Na 500ks mesačne by ti stačil aj jednočinný.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:58, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"