Sypačka na prach Harrells Precision

Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Sypačka na prach Harrells Precision

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Pani tu je dalsia spickova vychytavka pre nas ludi zavislych na preciznom prebijani a strelbe , jedna sa o mechanicku sypacku na prach HARRELLS BENCHREST POWDER MEASURE z kapacitou 60gr, testoval som na nej davkovanie prachu N540 , Accurate 3100 a Accurate 2520 , nasypane navazky som potom prevazoval na mechanickej vahe RCBS 10-10 a mozem povedat ze to bolo bez rozdielu, teda ta sypacka je rovnako presna ako mechanicka vaha !! , toto zariadenie mi pride vyhodnejsie ako elektronicky davkovac kde treba vahu stale kalibrovat a nechat ju ustalit atd. sypacka ma objemovu komoru z mosadze a ta sa reguluje - nastavuje ,,skutkou ,, na lavej strane, je to uplne rovnaky system ako na puskohlade, ma to doslova vyrazne a jasne klikanie, jedno kliknutie je zmena navazky ccca o 0,16 grainu , zalezi od zrnitosti prachu :wink: teda na zaver par fotiek a novemu majitelovi Svarogovi nech sluzi !! tato sypacka usetri more casu, akurat cena nie je prave najnizia, v USA 236 USD
http://www.grafs.com/product/260016

Obrázok

Obrázok


Obrázok


Obrázok
inspiring_greider

Príspevok od používateľa inspiring_greider »

nevedel som si to dost dobre predstavit ked si mi otom rozpraval ale je to spica...zas mozem setrit :lol: .....inak ako je vyriesene sypanie do nabojnice ...predpokladam ze sa to tam musi pridrziavat rucne :?
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

nieee :) mozes si k tomu kupit taky stojan ako je bezne dostupny na sypacky,, pripevnis ho na stol a mas to , ale taky drziak sa da aj vyrobit doma bez problemu, vyzera to takto : http://www.midwayusa.com/viewProduct/?p ... ber=550505
toto je konkretne na skrutkovacie sypacky ale pre predstavu ako ma drziak vyzerat to staci
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5180
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Aj by sa mi to pozdavalo.....ale kapacita 60grs., vsak to je pre malorazky. Nerobia to aj pre normalne dospele kalibre pre chlapov :?: :roll: :twisted: :lol:
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Lovec :) robia aj vacsie,,,ale nevidim problem 2x otocit pakou a to mas 120gr,,to je tusim uz aj na .408 dost :D
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5180
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Pozrel som sa....vidim aj vacsie. Ta 6-90grs. by mi mohla stacit (kua,co ked si kupim Ultra Mag,tam ide viac ako 90grs. :x :lol: ). Ako je to s pracou pri pouzivani prachov ako su Vihtavuori N560 a podobne, ktore maju zrnka ako velke ako male sudy? Nedrhne sa to, je presnost stale konstantna? Celkom ma to zaujalo....
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5180
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

tango napísal:lovec: svarog ti odkazuje ze to potestuje a da ti vediet

a ako pisal turbiak, navazku rozdelis presne napolovicu a sypes na dvakrat, ci by ta bolela ruka? :lol:
ta jako? uz je potestovane? Je presnost zavisla na plynulom pohybe rukou? Vitam kazde zjednodusenie prace pri prebijani, ale ak to ma rovnaku presnost ako elektronicky dispenzer, tak je to skoro jedno.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5180
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Ja uz viem, preco by to u mna nefungovalo..... :twisted: :lol: ....nemam tolko rokov ako tamojsi zavodnici. :idea:
Mozno to na rok vyskusam.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Tango mudro , mudro vravis :D konzistentnost je zaklad presnosti ... tusim chytas nejake BR sklony :lol:
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Dakujem :twisted: maximalne si ma nasral.... dnes na prd roztyly este aj ty ma vytocis :lol: este mi povedze ze ti russel prislubil svoju dceru a uz celkom ma vytocis :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Fuj,,,zarastenu rysavu skotku :lol: :lol: uzi si
blissful_easley

Príspevok od používateľa blissful_easley »

Dobry den ak by bolo možne tuto davkovacku vyskusat a zistil by som že je to ozaj tak dobre ako pisete tak by som bol schopny takuto davkovacku vyrobyt v mojej dielni na sustruhu a frezke. ešte Vam chcem povedat že ste si na testovanie vybral špatny typ prachu.N540 alebo acurate2520 vam bude perfektne fungovat aj v tej najlacnejsej davkovacke.Zaujimalo by ma ako to funguje s napriklad N560 alebo N160,.Toto je strelný prach ktory ma velke valčeky a napriklad v RCBS-ke sa niekedy zasekne a nevysype sa vsetok.Vtom pripade že by to bolo ozaj bezkonkurenčne dobre bol by som to schopny vyrobyt za polovicnu cenu v pripade zaujmu. Verte že tomu trocha rozumiem lebo s prebijanim nabojov sa zapodievam od 1992 roku Od 1999 je to sucast mojej živnosti a dnesny den prebyjam a plnim d novych nabojnic viac ako75 kalibrov.ak vas moja ponuka trocha zaujala tak sa mi ozvyte.
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"