Prebijanie 300WM

Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa onevan »

sentinel napísal:S tým, že budem vkladať náboje po jednom do komory som počítal. To ma neserie. Serie ma akurát to že nie je k dispozícii N560. Tá mi išla celkom dobre. A Lovec pozrel by si ešte prosím ťa S071? či by bol lepší ako ten S070? Ak by sa mi podarilo zohnať N560 už by som nič iné neriešil ohľadne prachu, ale momentálne mám v BA iba to čo píšem, N570, S070, S071. Konečne sa asi dostanem po dlhej dobe na strelnicu, tak sa môžem zas trošku pohrať a nikto mi za to možno nebude pindať. Som zvedavý ako na tom budem s časom a s robotou.
Ahoj Ivo, v Praze mají N560 skladem. Posílám odkaz:
http://www.reloader.cz/cz/eshop/k/vihta ... 0-g/14028/
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa sentinel »

Ďakujem za pomoc s tým prachom. Lovec mi dnes dovezie nejaké tri kilá, takže zatiaľ budem mať čo sypať, a v priebehu pár mesiacov sa už niečo objaví aj u môjho tradičného dodávateľa :-) Tá Praha nie je zlá, ale poštou by to posielať nešlo, a musel by som požiadať o pomoc niektorých kamrátov bratov čechov. To by chvíľku trvalo, ale vzhľadom na to že momentálne "môj"strelný prach už je na ceste za mnou, nemá význam to takto komplikovať v takejto situácii. Ale je dobré vedieť aj o tejto možnosti.
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa onevan »

Nemáš za co :-)
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa sentinel »

Prach už dorazil. Už ma svrbia prsty. Budúci týždeň testujem. Možno už v pondelok. Do piatku už chcem byť pripravený na pretek. Akonáhle budem mať nejaký výsledok testov dám vedieť.
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa sentinel »

Tak testovacie navážky sú otestované. Rozptyl na 100m 1cm na stredy dier. Dnes som to vyskúšal aj po preteku na vtsu od tých 500 do 1400m. Na každú položku som dal zhruba po tri rany. Išiel som podľa starých tabuliek a preklikával aby poklesy sedeli. Keď som doma nahodil do balistického programu poklesy, váhu strely, Bc a porovnal vzdialenosti, tak mi vyšlo že moja Vo je 870ms. Uvedený údaj je takmer neuveriteľný vzhľadom na to že mám iba 60cm hlaveň, ale je to tak. Ten výsledok mi vyšiel s najvyššou povolenou navážkou N560. Ešte to chcem aj na chrone zmerať. Takže kombinácia a-max208-Bc 0,648, geco nábojnica a N560 sa zdajú byť uspokojivé. Ešte skúsim kombináciu edl-m 208 s Bc 0,70 s tou istou navážkou. Malo by to mať ešte lepší pokles pri rovnakej rýchlosti a hmotnosti. Najväčší problém som mal trafiť 1400m. Tam som dal tuším až štyri alebo päť rán. Budúci pretek už asi pôjdem v magnumovej kategórii.
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"