223 REM

podes
prispievateľ
Príspevky: 218
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa podes »

Neviem z čoho žijú. Ja som mal potvrdenú dodávku striel Berger VLD pre .308W do konca marca.........asi mysleli rok 2018.
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa 50BMG »

Tak ja som mal doteraz s dersolom jednu skúsenosť a maximálna spokojnosť. Objednávka štvrtok na obed a tovar som mal piatok ráno doma. Ale toto platiť len na tovar skladom. Ale uz sa začína potvrdzovať ich povesť.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

OFF:
To plati len pre tovar skladom. Ten mi pred par rokmi tiez prisiel ihned.
To co nemali skladom, tak na to by som cakal doteraz. Zo Slovenska chcu platbu vopred. Potom bol problem dostat peniaze naspat. Ale podarilo sa. Maju stranky v CR aj u nas. Pozor na nich.
ON:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

https://eshop.bestpatron.eu/cz-detail-8 ... a-224.html
https://eshop.bestpatron.eu/cz-detail-8 ... a-224.html
https://eshop.bestpatron.eu/cz-sekce-ko ... rmace.html

RENT-A-LUX s.r.o.
KONTAKT
Jozef Molnár
ULICE
Tomášikovo 313
MESTO
92504 Tomášikovo
STAT
Slovensko
TELEFON
421,908,586,505
EMAIL
sismajbit@gmail.com
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ketchup »

Niekto so skusenostami s 62 grainovymi strelami ktore predava Alsapro?

Inak Dersol jedine ak sa to neda nikde inde zohnat a v ziadnom pripade neplatit vopred. Objednaval som u nich montaz na burris fastfire ktoru mali mat skladom a mesiac sa neozvali... Predtym shellplate natahovali pol roka s vyhovorkami na stahovanie - zly dodany PTX ignoruju doteraz
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Dik za info chlapi, ci uz o Dersole a Romanovi o distributorovi u nas.

Co sa Dersolu tyka a striel, ked niekto napise "skladom" tak cakam ze to aj skladom mat bude. A v pripade striel cakam ze to budu desiatky tisic minimalne, nie jedna krabicka. Ta hlaska "skladom" je uz ale na eshopoch casty folklor, kde sa potom mailom dozviete "dodavka do 2 mesiacov"
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa DeSade »

Nebuď naivný, on myslí pod skladom v sklade u konkurencie :D
dano
prispievateľ
Príspevky: 104
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa dano »

Mal by som otázku. Neviem si rady s celo kalibračnou matricou .223 rem. od LEE. V lise sa mi do nej nedarí nalisovať nábojnicu, nenalisujem ju ani značnou silou a pri pokuse ju vytiahnuť strhnem drážku na dne nábojnice. Tak som skúsil delaborovať továrenský náboj a vlisovať nevystrelenú nábojnicu, ale s rovnakým výsledkom. Nábojnice som mazal origo mazadlom od LEE. Nábojnice boli 1 x vystrelené fiocchi a keď som ich skúšal vložiť pred kalibráciou do kalibru tak tam takmer zapadnú. Že by súdruhovia od LEE nezvládli výrobu matrice, alebo ja niečo prehliadam ?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Zmeň mazadlo za niečo normálnejšie. Na LEE 308. matrici mám otvor na vytláčanie prebytočného mazadla, ale ak som zašroboval matricu akurát sa ten otvor prekryl a ad.1 udrel som sa ako otrok, ad.2 prebytočné nahromadené mazadlo mi do nábojnic robilo priehlbinku. Po prejdení na Dillon mazanie celoformatujem ako po másle. Ak ti nevojde ani suchá nevystrelená nábojnica bude chyba v matrici. Tak na okraj aký lis používaš? Odzapalkuvávaš, alebo len formatuješ? Robí ti to len Fiocchi nabojnice? Ako hlboko máš spustenú ihlu?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3103
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa R »

Mazadlo od lee je dosť dobré, robím s ním kropáčka z 6.5x68r a to je iný záhul na dobré mazivo, to čo píšeš bude matrica, asi totálny zmetok.
dano
prispievateľ
Príspevky: 104
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa dano »

Ten otvor v matrici zhruba v oblasti krčku nábojnice je aj na tejto matrici. Lis používam obyčajný jednooperák od LEE, odzápalkovanie som v tej matrici neriešil, chcel som len formátovať. A skúšal som len nábojnice od Fiocchi, iné momentálne nemám. A áno nenarvem tam ani nevystrelenú nábojnicu. Tak som sa na.ral a skúsil natlačiť do matrici nábojnicu mimo lis trochu väčšou silou ako v lise :) Dnu som ju celkom nedostal, von som ju musel zhora vyklepať cez tyčku. Osobne si myslím, že tá matrica je moc tesná.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3103
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa R »

ak sa náhodou nesnažíš prebiť 223 na jednooperáku lee reloader, reklamuj matricu
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa Machead »

Skus tu matricu rozobrat a zdnuka zlahka prebrusit jemnym smirglom na kov alebo jemnym dremelom
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Mazes aj krcok zvnutra?
dano
prispievateľ
Príspevky: 104
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa dano »

Ano, skušal som už rôzne mazať viac, menej aj kalibrovať bez vnútorného trnu. Nábojnicu tam proste nenalisujem. Už som aj ja uvažoval, že matricu zvnútra prebrúsim a vyleštím, ale potom ju už nebudem môcť reklamovať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"