Olovo

Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Dátum registrácie: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

To chces spravit ZP na tank ze potrebujes par ton ?
elegant_payne

Príspevok od používateľa elegant_payne »

Ja som to myslel tak, že ak by bola výhodná cena + aby náklady na dopravu nepredražili cenu olova (na 1kg) bolo by vhodné zobrať 2-3 tony (samozrejme poskladali by sa viacerí prebíjači). S tým TANKom to je dobré :D
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

co je to dobra cena? samotne olovo kupis aj na SK v zberniach (teda aspon ja nemam problem a ponuka prevysuje dopyt). taketo olovo je ale prilis makke a treba dolegovat Sb a Sn. cena olova je cca 1E/Kg, legury sa pohybuju 18E za Sb a 25E za Sn. ked si to spocitas, mas vyslednu cenu okolo 3E/Kg. este chces kupovat tonu olova? 8) a to este nepocitam dopravu niekde z prdele v polsku....
ad machtrade...to je kvalita, treba si nachystat nervy, raz maju, potom nemaju, slubia ze poslu cenovu ponuku....nic, do telefonu povedali ze neposlali, lebo by to bolo drahe.... :shock: nakoniec sme sa na niecom dohodli, dotlacil som ich k predaju a ked som prisiel na miesto, mal som nachystane nieco ine, musel som dolegovat, ceny sa menia ako sa ml. pani vyspi....kto ma chut, prajem vela zdaru.... pritom keby len trochu chceli, maju skvelu prilezitost predavat....
vigorous_volhard

Príspevok od používateľa vigorous_volhard »

Zdar chlapi nemozte zohnat olovo a ja ho mam kopu neviem co stym :D
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Urob si atomový kryt.......................... prípadne to šupsni do inzercie s cenou a miestom odberu. :wink:
vigorous_volhard

Príspevok od používateľa vigorous_volhard »

predam olovo bez legur cena za 1 kg olova 90 centov v 1 az 2.5 kg odliatkoch som z TT
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

http://www.medeko.sk/sk
hotova zliatina 92Pb6Sb2Sn hardball HBN 16 v cene 2,65 za kg bez DPH ak by mal niekto zaujem
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Dátum registrácie: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

RouteTT napísal:predam olovo bez legur cena za 1 kg olova 90 centov v 1 az 2.5 kg odliatkoch som z TT
Z coho pochadza to tvoje olovo ?
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

Jean napísal:
RouteTT napísal:predam olovo bez legur cena za 1 kg olova 90 centov v 1 az 2.5 kg odliatkoch som z TT
Ake je makke? Zarypnes nehtom?
Boris27
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa Boris27 »

friendly_mendel

Príspevok od používateľa friendly_mendel »

A co tak pneuservis a zavazia z kolies ? Ze vraj sa este daju zohnat aj olovene a v pohode na odlievavanie
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Dátum registrácie: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

olovo sa uz dost dlho nepouziva a aspon co ja viem tak je problem zohnat nejake kg co este su
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

Pb vyvazovacie zavazicka su uz iba na nakladne auta, ale v pneuservisoch sa daju tazko zohnat, lebo dodavatel ich vykupuje a zamiena za nove. ...aspon tak mi to jedn znamy tvrdil....
inspiring_moore

Príspevok od používateľa inspiring_moore »

sundance.kid napísal:http://www.medeko.sk/sk
hotova zliatina 92Pb6Sb2Sn hardball HBN 16 v cene 2,65 za kg bez DPH ak by mal niekto zaujem


ked si u nich objednam olovo s cislom co tu pises tak to uz bude vhodne na odlivanie striel 9luger alebo bude treba este nieco robit ? diky
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Je to na hrane.
Na podzvukovy luger by to malo stacit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"