Prachovac Lee Auto Disc Pro

Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 16 years

Prachovac Lee Auto Disc Pro

Príspevok od používateľa Marek Z »

ma niekto skusenosti s tymto prachovacom? zaujima ma hlavne ako je presny a ci sype prach len tam kam ma a nie naokolo. Je to na pistolove...

dakujem
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 220
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

mam, davkuje presne /moja vaha vazi na 0,1 gn/ a sype sa to z neho trochu aj bokom /acc no 2/ ale da sa to tolerovat. treba ale prevazit jednotlive dutuny, lebo ta prilozena tabulka vobec nesedi, alebo kupit https://fsreloading.com/html/xcart/cart.php a nastavit navazku presne.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Marek Z »

vdaka za odpoved, asi ho kupim, btw, ten link nefunguje
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

sundance - link by mal smerovať na tovar na stránke, nie na tovar v Tvojom košíku :wink: - ten je pre iných nedostupný! :twisted:
Používateľov profilový obrázok
sundance.kid
prispievateľ
Príspevky: 220
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa sundance.kid »

aha, to ma nenapadlo.... :oops:
http://leeprecision.com/xcart/Powder-Me ... cessories/
a myslel som ten adjustable charge bar
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

adjustable charge bar je celkovo nanič nastaviť po dlhšej dobe rovnakú dávku prachu je piplačka,od otrasov sa rozlaďuje ,ak používaš disky maš záruku že čo dávka to skoro rovnaká a to aj po roku.Problém je skôr v prachu keď sa zmagnetizuje static . elektrikou robí žmolky a potom to ide horšie. Dalši problém môže byť ak sa disk používa na 2 a viac dierky. Použivanim sa plocha vylešti a dávkuje perfektne ale keď sa zmení dierka tak sa disk začne drieť priečne na cestičku vznikne hrana a prach ako noo2 sa tam začne zasekávať .Na fotke je to vidieť na diere 32 to je diera oproti ,40, zle sa to foti .Disky však niesu drahe a vydržia dosť .
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Disky pouzivam skoro 2 roky a som spokojny.
Maju za sebou cca 7000 lugerov a vsetko ako ma byt.
Charge bar som si kupil, ked budem progresivne supat .223 mozno uz na buduci rok.
Na IPSC strielanie si pod nohy to na slovensko staci.

Objem je objem ten neokabatis, skor si treba davat pozor na rozne sarze prachu a jeho "dobu expiracie", lebo po case silnie ;-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"