Veľkosklad v Rakúsku

eager_turing

Veľkosklad v Rakúsku

Príspevok od používateľa eager_turing »

Zdravím
Počul som že v Rakúsku je veľkosklad na veci na prebíjanie ( lisy, matrice, zápalky...).
Viete niekto kde to je, poprípade môžte mi dať nejaký kontakt na nich ?

Vďaka
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5180
Dátum registrácie: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Ked tam chces nakupovat potrebujes mat licenciu.Alebo niekoho znameho s licenciou.
eager_turing

Príspevok od používateľa eager_turing »

Toho roku chcem robiť licenciu.
Nechcem byť závislí od fraňa, chcem mať možnosť nakupovať tovar aj inde.
inspiring_haslett

Príspevok od používateľa inspiring_haslett »

Nazdar ak myslíš ten veľkosklad v Hainburgu, čo bol hneď za hranicou, tak ten už neexistuje. Nemajú už ani stránku na nete. Tiež som od tiaľ chcel brať veci ale smolka. Inak ako som počul od ľudí čo tam nakupovali, netrebalo ani licenciu a dalo sa platiť aj v SKK. Ale ako tak rozmýšľam tak neviem či to nebol len obchod. :roll:
Korben
občasný prispievateľ
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa Korben »

Myslis asi Petronics-to bol obchod- mal pomerne siroky sortiment ale neviem ci by som to nazval velkosklad, aj ked sklad mohol mat velky-bol som tam iba raz. Neviete ci v tom obchode este niekto pokracoval po tom ako to Petronic zavrel?
inspiring_haslett

Príspevok od používateľa inspiring_haslett »

Jasné :D Wafen Petronics som myslel....zabudol som názov. Ako sa dostať k licencii?? Mal by som Tiež záujem :D
eager_jackson

Príspevok od používateľa eager_jackson »

ten pbchod uz nefunguje par rokov !
a je to velka skoda
eager_jackson

Príspevok od používateľa eager_jackson »

Nevie mi niekto poradit chcem prebijat 7,62x39 naboje aky mam pouzit prach? a da sa spravit aj subsonic naboj a aky prach by tam mal ist?
vdaka za radu.
inspiring_haslett

Príspevok od používateľa inspiring_haslett »

Čo sa týka prebíjania 7.62x39, pri momentálnej cene streliva sa veľmi neoplatí. Ak chceš dobrú strelu, tak tá bude stáť rovnako ak nie viac ako hotový náboj, a to som ešte nepočítal prach a zápalku, ďalej práca a vybavenie ak ho ešte nemáš. Inak čo pozerám v manuáli, tak prachy možeš použiť: AA 1680, AA 2015BR, Viht. N120, AA 2230

K subsonickému strelivu: potrebuješ ťažšiu strelu a znížiť návažku. Neviem z čoho to chceš strieľať, treba pozrieť aké máš stúpanie vývrtu a vybrať čo najťažšiu strelu aby ju tvoj vývrt ustabilizoval. Ak to chceš strieľať zo semi-auto flinty, tak musí byť zaručená nabíjacia funkcia, inak to bude opakovačka. Niekde na inom servri sa tento problém už rozoberal a výsledok, resp. sústrel na 100m bol hrozný...Ale kľudne ak Ti to za to stojí, skús a daj potom vedieť čo sa Ti podarilo. :wink:
Wildcat_Hendrix
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Wildcat_Hendrix »

Fuuuuu Waffen Petronics tam som vzdy chcel ist no ako vidim uz ani nepojdem..fok..
fugaga napísal:Jasné :D Wafen Petronics som myslel....zabudol som názov. Ako sa dostať k licencii?? Mal by som Tiež záujem :D
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Mhm, Petronics to zavrel uz par rokov dozadu a siel do dochodku, skoda. Nevedel som o tom a nahodou som sa tam zastavil par dni pred uplnym zavretim, a vyzeralo to ako v Kauflande pri akciach - vybrakovane police kde nic tu nic (ale par veci som este nasiel - a posledne dni daval 50-80% zlavy... no nekup to... :lol:

Vo Viedni je viacero predajni so zbranami a prislusenstvom, vratane veci na prebijanie (pozor na zakonne obmedzenia pre dovoz niektorych komponentov) ale celkovo je to tam dost predrazene. Frankonia je o cosi lepsia a maju aj zasielkovy obchod, ale jediny obchod ozaj specializovany cisto na prebijanie co poznam tu naokolo je Andel v Prahe.


Gunslinger
elegant_almeida

Príspevok od používateľa elegant_almeida »

Dobre zásobený velkosklad ROHOF je v Berndorfe.Chodím tam už dlhšie obdobie .Je to cca 30 km za Viedňou.Ideš stále po dialnici.www.rohofwaffen.at.Treba mať licenciu.
sentinel
prispievateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa sentinel »

Priamo vo Viedni je predajňa so zbraňami, má tam na pulte kompletnú ponuku od saka a tiky. a veci na prebíjanie. celkom dobrá a príjemná obsluha v porovnaní s Jedličkom a spol. má tam zbrane, strely, zápalky, prach, lisy, matrice. dosť dobrý výber na malom priestore. tu je link na net. nájdite si ponuku a kontakt: http://schwandnerwaffen.com/ ja som tam bol spokojný. a navyše má lepšie ceny ako sú u nás.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Vo Wiendi sice clovek zozenie vsetko ale veeelmi predrazene. :cry:

Preto kupuju IPSC strelci municiu unas, ale polovnici kupuju specialne strelivo tam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"