otazky zaciatocnikov

Boris27
prispievateľ
Príspevky: 133
Registered for: 12 years 10 months

otazky zaciatocnikov

Príspevok od používateľa Boris27 »

zalozil som tuto temu kvoli tomu ze zacinam s prebijanim a mam par otazok
za prve nabojnice mi idu von tazko z matrice na ktorej je prachovnica cize druha v poradi. matrica je nastavena dobre skusal som ju aj trosku vytocit myslel som ze moze velmi roztiahnut krcok nabojnice a preto ide tazko von len aj po zmenseni roztiahnutia ide tazko.

dalej sa mi nepaci ze ked naboj prejde cez Lee Carbide Factory Crimp Die tak ho sice zaskrti ale neskalibruje lebo je stale viditelny taky malinky kompcek od streli. streli pouzivam FMJ 8g.
do komory to vojde aj vsetko funguje len neviem ci ta Lee Carbide Factory Crimp Die funguje ako ma ked naboj vyzera tak isto ako keby nebol v Lee Carbide Factory Crimp Die
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Boris :

Dovnutra ti ide lahko?? Ak to robi po roztiahnuti tak je to ten krcok. Netreba sa s tym znepokojovat. Pomoze ked trochu premazes matricu. Skontroluj matricu ci je cista.

Vydutie po strele vidis vzdy. Aj po pouziti factory crimp die. Pokial ti ide volne do komory tak to neries.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Boris27
prispievateľ
Príspevky: 133
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa Boris27 »

dnu ide lahko aj da dobru davku prachu len potom von ide niekedy az tak ze sa musim poriadne zapriet. cim to skusit premezat? mazat nabojnice alebo matricu?

do komory ide lahko len videl som robene naboje s rovnakou strelou a boli krasne hladke ako tovarenske ....
Zamknuté

Návrat na "Prebíjanie nábojov"