Dillon xl 650

Používateľov profilový obrázok
JaBr
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 7 years 11 months

Dillon xl 650

Príspevok od používateľa JaBr »

Mám problém s dillonom. Pri prebíjaní mi po čase najskôr pri vtlačení zápalky pár krát poskočil ako keď nie je zápalka presne v strede a pri vtláčaní zavadí o okraj otvoru.
Potom naraz sám od seba prestal podávať nábojnice. Ten dávkovač z trubice ako keby sa nedotáčal do svojej finálnej polohy a tak nábojnica neprepadla.
A nakoniec krátko na to sa zasekol podávač zápaliek a lis tak nešiel dotlačiť a vtlačiť zápalku. Inak funguje zdá sa bez iného problému.
Najskôr som myslel, že je niekde spriečená zápalka, ale nikde som nič nenašiel. Potom som si všimol, že ten podavač ( kolečko s zápalkami ) je posunutý oproti ihle a tá sa tak nemôže vysunúť.

Neviete poradiť v čom by mohol byť problém, nech nerozoberám to čo netreba, a hlavne ako ho odstrániť tak aby sa neopakoval. Je to mesiac starý dillon ešte s teplým záručným listom na ktorom sa prebilo asi 1000 nábojov bez problému. Toto začalo samé od seba bez akéhokoľvek zásahu do nastavenia. Problém je aj v tom, že zápalkovač je plný zápaliek a ako som pozeral videa rozoberania všade sa najskôr musí zásobník vyprázdniť čo tu ale nie je možné a osobne by som nerád zbieral zápalky po zemi.

Ďik.
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Používateľov profilový obrázok
JaBr
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa JaBr »

Dík. Našiel som to doobeda a už som to s lisom aj zdá sa dal doporiadku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"