Žena: Zoraki906 vs revolver Smith-Wesson

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
elegant_borg

Príspevok od používateľa elegant_borg »

Takze v pondelok pojdem este raz do predajne a zapisem si presny nazov toho smith wessona.Potom to sem hodim a poprosil by som o vase nazory, kedze nechcem kupit hlupost, ten predavac mi tvrdil, ze tam maju len overene a kvalitne.
Ten unik tlaku je podla vas skutocne zanedbatelny?Nema velky vplyv na dostrel?
inspiring_wing

Príspevok od používateľa inspiring_wing »

Pri niektorych z modelov uvadzaju ze sa netreba toho bat. Skus pozriet google. ;)
Naposledy upravil/-a inspiring_wing v 02 Nov 2013, 23:46, upravené celkom 1 krát.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Ak to bude Chiefs Special tak má medzeru medzi válcom a hlavňou jak ... Zášľah plameňa je tam statočný tak bacha na správny úchop aby si nepopálil pazúrky.
elegant_borg

Príspevok od používateľa elegant_borg »

Konecne som sa dostal do predajne, zistil som, ze to je Smith wesson Chiefs special cal.9mm.
Co na to hovorite? Mate s touto plynovkou skusenosti?
friendly_newton

Príspevok od používateľa friendly_newton »

Mám osobnú skúsenosť s nosením a používaním tohoto typu:
http://www.colosus.sk/plynovy-revolver- ... kel-plast/
Absolútna spokojnosť z mojej strany, malý, ľahký, "spratný" na nosenie, nemenej účinný oproti ostatným a hlavne spoľahlivý.
Neviem, či ten link admini nebudú považovať za reklamu, ale se-iem na to, blokujú aj témy, kde človek žiada o radu, ktoru som tu konkrétne nenašiel, nehodia link na odpoveď (ak tu je), len konštatovanie v zmysle, že o tom sa už popísalo dosť... ...takže ma neprekvapí, keď aj tento môj koment zmažú...
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Pekne na hranie, cvakanie, ale na realnu obranu? Ak plyn, tak radsej kup sprej. Pepper, s led diodkou. Moj osobny nazor.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Nechapem rady typu: radsej sprej,nozik,teleskop... Otazka bola knokretna. pistol alebo revolver pre zenu?
Moj nazor je ze pre zenu,ktora asi nejako velmi manipulaciu trenovat nebude je lepsia volba ten Smith&Wesson. Neviem ako je to s touto konkretnou zbranou,ale jeden podobny revolver som mal v ruke a mal velmi velky odpor spuste. Pocitovo som to odhadol na viac ako 7-8 kil. Treba pred kupou skusit ci bude partnerka vediet pohodlne pretlacit spust. Ze by v kritickej situacii pouzila SA spustanie je pomerne nepravdepodobne.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

MRBLUE napísal:Nechapem rady typu: radsej sprej,nozik,teleskop... .
pretoze,ak clovek,laik,sa chce branit ,okamzite mu napadne zaobstarat si pistol, teda zbran
je teda pre laika dobre vediet,ze nie len pistol je ta prava a jedina moznost obrany


moja zena nosi sabre red. Nebudem nikoho presviedcat, ci nosit spray alebo plynovku .Osobne ,ked nemozem so sebou tahat "ostru" nosim,teleskop a sabre red,nad plynovkou som ani nezauvazoval
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Ked som este nemal ZP, nosil som plynak Walther P22. Bol maly,lahko sa schoval aj pod tricko.Myslim ze idealny pre zenu. Dnes by som uz ale plynak nekupoval. Suhlasim s electronom. Ak nemam pri sebe Kacenu, beriem si kaleny teleskop 21".
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

precistene
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"