My Walther Brothers

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Používateľov profilový obrázok
3500korun
častý prispievateľ
Príspevky: 726
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 3500korun »

Tak keď máš na tréningu za poobedie vybúchať 300nábojov 3x do týždňa, tak by si tiež obetoval tie 3 minúty pováľať ich v mastnej handre...
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

A co trenujes ak sa smiem opytat?
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

Servus,kto nerozumie tak v preklade-pistol po 1000 nabojoch skoro ziadne opotrebenie,aj v pripade 2000 patronov si mysli MR. bfgguns,je tam pekne vidiet ako pistol kope,a s mojej skusenosti s 10 patronami v zasobniku da vyzrat utocnikovy vsetkých desat bez problemov.Pekný den :D
http://www.youtube.com/watch?v=6RVDlj1D ... ure=b-vrec
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

uz v 50 sekunde prvy zasek, tomu hovoris spolahliva zbran? Mne sa este zoraki nezasekla NIKDY. A ked tomuto hovoris kopanie tak neviem co by si hovoril pri strelbe s ostrou...P99 neni nejaka mala zbran aby nejak vyrazne kopala, ako som uz spominal, najviac co som zazil kopanie pri plynovke bolo z krpatej zoraki 906. Z nicoho vacsieho to uz neni nejak poznat.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Ja Walthra P99 plynového som nosil a v súčasnosti len mám doma. Keď som nepoužíval nejaké lacné náboje are kvalitu- umarex,wadie tak žiaden zásek.
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

Silvester sa blizi,mate nakupene strelivo? :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=_6UODBFdo14
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

Pekne vidko. Jasne, kupil som dve krabicky po 75ks a dva zasobniky. To ma viac bavi ako raketky.
inspiring_ishizaka

Príspevok od používateľa inspiring_ishizaka »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ishizaka v 15 Apr 2013, 12:05, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

ja mam este z minuleho roka 75 patronov,peterdy tiez nerad,chcem aby mi vsetky prsty ostali :D
inspiring_ishizaka

Príspevok od používateľa inspiring_ishizaka »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ishizaka v 15 Apr 2013, 12:05, upravené celkom 2 krát.
inspiring_wing

Príspevok od používateľa inspiring_wing »

Odporucam srapnely z pistole.sk, dost dobry rachot.. ;)
Používateľov profilový obrázok
milko
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa milko »

Stastný nov rok vam prajem,75 patronov zastrielaných-je to uplna parada,Walther mi robi strasnu radost,a iba jeden zasek-mozno zle prebyte po tme hehe.Takze dnes sa cistilo,mazalo,nabylo plynom a spat do bugsicky pripravený na pouzitie.Buduci rok musim kupit aspon 300 umarexových patronov-zdaju sa mi silnejsie aj plamen slahaju oproti walther municii.A vy ako pani?
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

100 kusov vypalenych. Mal som tri zasobniky, z toho jeden 25 ranovy. Zasek ziadny. Jedna sa o Zoraki 914. Ta zbran sa sekla parkrat ked bola uplne nova a odvtedy uz nikdy.
friendly_sinoussi

Príspevok od používateľa friendly_sinoussi »

ja som skúšal bruni glock 17 skoro každý 5 naboj sa zasekuje des a hrôza vystrelil som cca. 50 ks potom som to vzdal. este dnes mi píska v pravom uchu od toho hluku budem musel s tim ísť k lekárovi. Glock 17 hneď predavam a idem kúpiť kušu aspoň 160lb.Kuša je tichá a hlavné sa znov da zabiť nejake to domáce zviera.
inspiring_ishizaka

Príspevok od používateľa inspiring_ishizaka »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ishizaka v 15 Apr 2013, 12:05, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"