Zoraki 914

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Používateľov profilový obrázok
pogi
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa pogi »

vedeli by ste mi prosím poradiť nejaké vnútorné púzdro na opasok, najlepšie z http://www.commando.sk/ ďakujem :wink:
inspiring_archimedes

Príspevok od používateľa inspiring_archimedes »

ja som asi pred 4 hodinami jeden kúpil už používaný vystrelil som asi 5 krát a môžem povedať že je to dosť dobra plynovka nič nemám zatial proti tomu ale viacej sa mi páči M906.
Používateľov profilový obrázok
pogi
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa pogi »

možno sa to tu už spomínalo ale z akého materiálu je táto kráska (914)? btw. titánova povrch úprava neskutočne reaguje s potom ....
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Je to zinková zliatina ako všetky plynovky. Ak ju nosíš priamo na tele, tak povrchovka zíde za dva týždne dole. Púzdierko si zaobstaraj čím skôr. Falko robí origo na 914 Basic vnútorné, len ho teraz nemám skladom.
Používateľov profilový obrázok
pogi
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa pogi »

puzdro od falca mám :) ale ešte by to chcelo aj kožené... ale to je iný príbeh... kúsok pištole sa dotýka tela a tam to trošku zoxidovalo, hmmm ako reaguje zinok na vlhkosť? viem, že oxiduje na vzduchu a pokrýva sa vrstvou oxidu a uhličitanu zinočnatého...

"Co se stane našemu známému samopalu vzor 56, když ho ponecháme na větru a dešti?"Zreziví ,né ,vole. Správně, zreziví, ale hlavně koroduje, vy tupci!" :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"