BB broky

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
friendly_austin

BB broky

Príspevok od používateľa friendly_austin »

zdravím zaujalo ma jedno video na youtube, kde s plynovym ekol agent autor videa rozbije sklenenu fľašu a plechovku. mam pocit, že do hlavne zrejme dal z opačnej strany oceľove BB broky, no streľba sa mi zdala celkom presná.skúšal už niekto z vás niečo také??

Kód: Vybrať všetko

https://www.youtube.com/watch?v=E1k6XvmmmPc
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

No to by som neskusal. Nebude to dlho trvat a chalanovi vyleti zaver. To si radsej kup poriadny prak, a ten bude mat aj vacsie supy.
friendly_austin

Príspevok od používateľa friendly_austin »

ja to ani nezamyšľam skúšať :wink: len ma zaujíma či to niekto skúšal a či si ešte zdravo nažíva medzi nami :)
friendly_austin

Príspevok od používateľa friendly_austin »

ale keď už niečo na takuto streľbu na cieľ tak jednoznačne si radšej kúpim co2 vzduchovku, alebo pištoľovú kušu 80 lbs, s tým to tiež musí byť zaujímave.
inspiring_colden

Príspevok od používateľa inspiring_colden »

friendly_austin

Príspevok od používateľa friendly_austin »

tak toto už ano :shock: tušim že je to dokonca automat
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Este keby sa to dalo krmit nasimi sifonovymi bombickami, tie 88 gramove su dost drahe.
friendly_austin

Príspevok od používateľa friendly_austin »

niesu nejake az tak drahe tie bombicky nasiel som taku od umarexu za 6.98€.Na 250-350 vystrelov, to nevystrielas za den. aj ked mas pravdu kupovat to stale, ked si chces ist zastrielat... :roll:
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Tiez som rozmyslal o CO2 vzduchovke, ale tym poctom, ze 250-350 vystrelov neverim. Aj keby to bola pravda, cena jedneho vystrelu je len o malo nizsia ako u .22lr, pre mna je ta "uspora" nepodstatna. Chcel by som este vidiet presnost a energiu diabolky, ked uz bombicka bude koncit. Radsej som si kupil Hatsan Striker a nemusim kupovat ziadne bombicky. Na jednu strelbu u mna padne tak 100 ks diaboliek, u CO2 by to bolo urcite viac, ved staci iba nabijat, hlaven lamat netreba.
friendly_austin

Príspevok od používateľa friendly_austin »

ten hatsan vyzera tiez dost dobre. aj ked zlamovačku mam jednu na chate a parkrat som s tym skušal strielat po neziaducich drobnych hlodavcoch, no bezvysledne, aj ked som trafil, tak to s tym plchom, ci co to bolo, len skublo a nic, a tak keby som mal co2 so zasobnikom, tak rychla strelba by mozno bola ucinnejsia. :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

[quote="stano911"]zdravím zaujalo ma jedno video na youtube, kde s plynovym ekol agent autor videa rozbije sklenenu fľašu a plechovku. mam pocit, že do hlavne zrejme dal z opačnej strany oceľove BB broky, no streľba sa mi zdala celkom presná.skúšal už niekto z vás niečo také?? quote]


Je obdivuhodné, čo všetko dokážete vymyslieť len aby to strieľalo nejaký ten "projektil určený k zasiahnutiu cieľa" Riskujete pritom nedovolené ozbrojovanie a hlavne ZRANENIE. Nie je jednoduchšie fakt ak ešte nemáte 21 rokov počkať s skrátiť si dlhú chvíľu fakt s nejakou vzduchovečkou alebo poplašniakom a byť opatrný aby som nespravil nejaký pruser, ktorý spôsobí, že vám v 21 rokoch PZ už nikdy nevydá ZP ?
friendly_austin

Príspevok od používateľa friendly_austin »

Ja som vravel, že to skúšať neplanujem ani nebudem preboha :D len ma to zaujalo ako take či to je možné fyzicky... mám 22 a zatial nemám potrebu vlastniť ZP. Podľa mňa pre toho, kto nieje príslušníkom štátnych zložiek ozbrojených síl je ZP kategorie A zbytočný.Ak ZP tak pre poľovnícke účely to uznávam. Dnes každý debilný mestský policajt nosí 9mm na opasku a načo im to, keď pri ich zbytočnej práci nasadzovania papúč im stačí pero a blok na pokuty :D inak jasne vzduchovečky mám 2 a rozhodne sa s tým dá dobre zabaviť.Tak pokoj žiadne porušovanie zákona v oblasti nepovoleného ozbrojovania neplánujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"