Zoraki Streamer 6" 6mm

vigorous_lehmann

Zoraki Streamer 6" 6mm

Príspevok od používateľa vigorous_lehmann »

Má niekto skúsenosti? Zaujala ma hlavne jej cena. 6palec za 130€. Zároveň ma to znepokojuje, aby sa sama nerozmontovala po 100 výstreloch.
(sory za tie otázky som tu nový)
Používateľov profilový obrázok
MadRabbit
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa MadRabbit »

Tak počas čakania na termín skúšok som si urobil radosť a kúpil Zoraki Streamer 4,5" 6mm. Voči 6" verzii je tam rozdiel len v dĺžke hlavne, osobne si myslím, že je šikovnejšie manipulovať s kratšou hlavňou ako s dlhšou. Zbraň má veľmi slušné prevedenie, všetko lícuje, nikde nie je vôla. Hlaveň je z ocele (vyrába sa v ČR) a rovnako aj nábojové komory valca sú z ocele, rám zbrane je zo zliatiny kovu, za tú cenu sa ale neni čomu čudovať. Hlaveň má drážkovaný vývrt, čo je istotne výhodnejšie ako hladká hlaveň pri 4mm verzii. V mnohých diskusiách som sa o tejto zbrani dočítal, že sa ľuďom opotrebuje ten "zobáčik" ktorý otáča valec, čo má za následok, že komory sa nenatáčajú presne zarovno vývrtu hlavne, čo môže byť problém (pre šikovného domáceho kutila to ale nemôže byť problém fixnúť, prípadne to vymení puškár).

Suma sumárum: ide o solídnu zbraň s ktorou je kopa srandy, vhodnú na rekreačnú a cvičnú strelbu s rozumnou presnosťou na tých 10-15m. Jediná nevýhoda je, že sa človek musí trepať na strelnicu ak si z nej chce zastrielať a nedopustiť sa priestupku :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Flobert"