Flobert 9mm

friendly_dubinsky

Príspevok od používateľa friendly_dubinsky »

Takze mi to v Madarsku nepredaju ako obcanovi Slovenskej republiky alebo predaju a budem porusovat zakon u nas?A este k tym nabojom do flobertky na zp tie tiez neprekracuju 7,5 J?
inspiring_tu

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

V maďarsku ti tie "gumáky" predajú v pohode ale ak prekročíš hranicu, u nás už budeš zločinec... :D "Origo" flobertky ti predajú v pohode a aj u nás budeš v pohode bez ZP. Tvojej druhej otázke bohužiaľ nerozumiem...
friendly_dubinsky

Príspevok od používateľa friendly_dubinsky »

ICE mas prosim ta skype?Videl som naboje do flobertky na zp takze ci su silnejsie ako klasicke naboje bez zp?Nevies ci sa do tych "gumákov" najprv da gulicka a potom poplasak alebo je ten naboj v celku?
Naposledy upravil/-a friendly_dubinsky v 06 Feb 2009, 11:15, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

fear001 jako sorry ale neviem co riesis.. Pokial chces normalnu strelnu zbran tak si sprav ZP ak len pluvatko staci ti normalna 6/4mm flobertka. Lahsie ju zozenies a takisto aj strelivo. Osobne si neviem moc predstavit 9mm naboj s energiou do 7.5J ved to ked sa s tym lepsie zazenes bez pistole tak to musi dat viac :)
friendly_dubinsky

Príspevok od používateľa friendly_dubinsky »

romanon ja som sa pytal na vykon flobertky 7,5J sa mi zda tiez moc malo ale rozmyslal som aj nad upravami chcem ten madarsky 60J revolver keseru to a mi ako pluvatko nezda a ako si mam spravit zbrojak na kratku strelnu zbran ked mam 18?
inspiring_tu

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

fear 001:Ten "gumák" je jednotný náboj "v celku". Napísal som ti PM.
magical_mirzakhani

Príspevok od používateľa magical_mirzakhani »

Ahojte videlsom ze Fear001 Má záujem o Keserü gigant. Tieto zbrane co predávajú v madarsku sú dostupné kazdému kto má 18 rokov, ale sú predovki. zo zadu dávás poplasák u tejto ked si dobre pametám asi 9 alebo 8mm ovi uz presne neviem.
Ale podla mna lepsie sú Keserű K-56 (Magnum Defender) tie sú takisto predovki ale na 5.5mmolovo/6mmstart silu majú 15-20j. ale ja si mislím ze aj na tieto potrebujes unás ZP.

A nakoniec bi som mal otázku ja, firma virába vlastne prerába Keserű Sniper (TOZ-8) je to takisto predovka na 5,5mm olovo/6mm start, ale len jednoranná, neviem ci unás do akej kategórii padne ci na toto potrebujem zp.
Používateľov profilový obrázok
TouchHD
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa TouchHD »

9mm projektil flobert s úsťovou energiou pod 7.5J musí mať zaujímavú balistickú krivku :wink:
inspiring_khayyam

Príspevok od používateľa inspiring_khayyam »

existuju aj samonabijacie kratke zbrane na 6mm flobert?
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

nie, .22 Flobert nema dostatocny tlak na odtiahnutie zaveru...Stretol som sa len s flobertom tvarom pripominajucim pistol ale bolo to na baze bubienku ako pri revolveri. Pokial viem tak najslabsi naboj pre samonabijacie pistole je 22 LR.
inspiring_khayyam

Príspevok od používateľa inspiring_khayyam »

to romanon
hm skoda veru bolo by to obstojne na lacny trening
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

a o co menej obstojny na trening je flobert revolver?
inspiring_khayyam

Príspevok od používateľa inspiring_khayyam »

to romanon
no len o to ze je to troska nezvyk ked v sluzbe pouzivam G17tku. preedsa len ten revolver je troska ine ako samonabijacia zbran kratka. ale no nevadi
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

romanon napísal: ...
Pokial viem tak najslabsi naboj pre samonabijacie pistole je 22 LR.
Veru nie, zabudol si napríklad na legendárne športové pištole Olympia? Tie sú .22 Short!
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa romanon »

no hej mas pravdu
Napísať odpoveď

Návrat na "Flobert"