Nosenie zbrane a lekarnicky

friendly_dijkstra

Príspevok od používateľa friendly_dijkstra »

yarco - mieril by si v NO? Kam? Alebo bachol len tak, bez rozmyslu? To je zmysel poslednej vety.
arminius - Strelné veľmi málo, dve, možno tri. Jedno cez hrudník 3x, brucho 2x, ostatné boli končatiny.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

zlatý orol: jedna vec je- merať si tu pindíky, kto to viac kúpil. Máš navrch iba tým, že pocitovo vieš, ako štípe/bolí zásah strelou.
Druhá vec je, že miešaš tu ošetrovanie strelných poranení s použitím zbrane v NO. Tvoj prvý príspevok je blízky realite, môžem s ním súhlasiť. Filozofovanie o tom, ako budeš mieriť v NO- to je hmlistá budúcnosť. Človek sa môže iba prakticky pripravovať na zvládanie stresu, orientáciu pri incidente a nácvik obrannej streľby.
Miesto, čas a spôsob útok poväčšine vyberá útočník :wink:
friendly_dijkstra

Príspevok od používateľa friendly_dijkstra »

Jo, súhlas, riešilo sa tu však, či, ako a v akom rozsahu poskytovať prvú pomoc hoci aj útočníkovi, preto myslím, že to súvisí. A nemyslel som, že som to kúpil ja, preboha, reč bola o ošetrovaní :wink:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Zlatý Orol
arminius - Strelné veľmi málo, dve, možno tri. Jedno cez hrudník 3x, brucho 2x, ostatné boli končatiny.
peterson napísal:Máš navrch iba tým, že pocitovo vieš, ako štípe/bolí zásah strelou.
Syn Petrov ... ten pocit poznám aj ja (už som sa niekde zmienil) a práve preto som sa pýtal. Ja síce "iba" jednu, no aj to mi stačilo...
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

orol to napísal v takom znení, že človek nadobudol pocit, že píše o vlastnom zranení. Je krásne, keď ľudia píšu v hádankách, aby si plénum domýšľalo...
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

peterson

Ja som to taktiež tak chápal...že Orlovi prestrelili krídelká a on asi vraví o tom záchranárovi.
Ak je to tak, ako si myslíme obaja...tak škoda ničiť klávesnicu. :roll:
friendly_dijkstra

Príspevok od používateľa friendly_dijkstra »

Škoda, myslel som to dobre. A inak, ako ste chápali. Tak zas niekedy nabudúce.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"