Záznamová kniha streliva

luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

Myslím, že každé oddelenie dokladov (evidencia zbraní ) má kopu inej práce, ako "sekať" ľudí za takúto menej dôležitú vec vzhľadom už len k tomu, kolko ludí pracuje v rámci každého okresu na tomto úseku a čo všetko majú v náplni práce, preto to nikto nejak nerieši a nevyhladáva....
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Bol som sa dnes spytat co s tym, povinnost evidovat to treba. Ze to mam priniest mi ju zaregistruju. V pohode pristup.
Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

Záznamová kniha evidencie streliva do zbraní kategórie A až C - Držiteľ skupiny F zbrojného preukazu
SKU produktu: 06 051 0
https://www.sevtkatalog.sk/kompletna-po ... cie-38637/
Aktuálna cena 2.58 €
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Ja som muselna policiu priniest zaznavovu knihu este pred rozsirenim zp. spolu so ziadostou
Používateľov profilový obrázok
Arcanus
občasný prispievateľ
Príspevky: 94
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa Arcanus »

ja ked som kedysi davno menil trvaly pobyt a prisiel som prehlasit veci na OZS v novom okrese, tak po predlozeni knihy sa zasmiali ze jeeej to od vas tam kde ste boli doteaz ziadali? takze suhlas, nikto to neriesi
Frankie
prispievateľ
Príspevky: 102
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa Frankie »

Akým spôsobom sa dajú odpísať náboje zo záznamovej knihy? Napríklad pri požičaní zbrane na strelnici v danom kalibri a ich vystrieľaná, alebo keď o ne prejaví záujem držiteľ karty zbrane v danom kalibri?
Používateľov profilový obrázok
salam_baca
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 6 years 2 months

Príspevok od používateľa salam_baca »

Vystrelené, výmena, predaj...
Používateľov profilový obrázok
peter9898
prispievateľ
Príspevky: 364
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa peter9898 »

Zdravim

1.) Knihu odo mna ORPZ vyzadovalo doniest ked si pridem pre novy ZP
2.) Knihu odo mna ORPZ vyzadovalo doniest na kontrolu ked si pridem pre novy ZP po tom co skoncila platnost povodneho ZP

Nespekulovat kupit knihu dat do trezora alebo na ine bezpecne miesto kde sa nestrati a je to.

Odo mna ORPZ este chcelo aby som ju predierkoval oni si ju potom cez dierky zapecatili. (Asi ) Aby nahodou niekomu nenapadlo z nej trhat listy.
stormrage
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 1 year 6 months

Príspevok od používateľa stormrage »

zdravím , v stĺpci "f" (meno, priezvisko a podpis osoby, ktorá vykonala zápis) , rozumiem tomu správne, že si to zapisujem ja sám? alebo je povinný to zapisovať aj niekto iný, napr. predajca daného streliva ??

edit: už som to našiel hneď na prvej strane
9457AE9C-AE69-4DDF-B79D-9011A118A199.jpeg
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Svedomitý si, teším sa, že sú stále ľudia, ktorí položením otázky neprestávajú sami hľadať odpoveď.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

stormrage: Neviem, či ti ods. 6 dal odpoveď, lebo držiteľ ZP-F sa v ňom nespomína.
Realita je taká, že do tvojej knihy držiteľa ZP-F si zapisuješ záznamy sám, Podľa §5 ods. 10 ju ty ako držiteľ "vedieš".

Nie je dôvod nosiť knihu so sebou a nechať do nej niečo zapisovať predajcu. Ten si robí zápisy do jeho knihy držiteľa zbrojnej licencie - o tom aj hovorí ten ods. 6, kto všetko môže v mene držiteľa licencie robiť záznamy.
stormrage
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 1 year 6 months

Príspevok od používateľa stormrage »

máš pravdu, spomína sa tam len licencia ale nepriamo som z toho vydedukoval ze pokial sa jedna o drzitela ZP-F tak zodpovednou osobou som len ja sam ... ale potvrdil si, ze som vydedukoval spravne. vďaka
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"