Spravne drzanie a postoj

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

To máš výborné. Hlavne ak sa s vekom začne/začal asymetricky zhoršovať zrak, môže to byť veľkou výhodou.

Ja som čiastočne obojruký a rozhodne sa nesťažujem, hlavne pri občasných obmedzeniach či zraneniach silnej ruky.
Taktik
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 8 years 8 months

Príspevok od používateľa Taktik »

Som hlavne rad ze viem na com som. :) tiez som ciastocne obojrucny. Niektore cinnosti vykonavam pravou, niektore lavou. Napr noz drzim v pravej ked jem s priborom, ale ked krajam bez vidlicky (napr chleba) uz ho drzim v lavej, atd. Ale kazdu cinnost dokazem vykonat aj druhou rukou. Asi mam riadne pomixovane hemisfery. :D (inak som uplne zdravy na hlavu).. mimochodom, ked mi dali korekciu na lave oko tak uz aj v "domacich" testoch vychadzalo vacsinou lave oko dominantne. Stretol som sa s jednym ocnym lekarom, ktory ani nevedel, ze ludia maju nejake oko dominantne. Posledna lekarka sa, ale velmi vyznala, vraj mava vela sportovych strelcov a spolupracovala aj na nejakej priprave na olympiadu. Nemam to overene, tak to treba brat s rezervou. V ba na laurinskej ak to niekomu pomoze.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"