Zbraň pre ženu

inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Skoro pri vsetkych zbraniach co mam, mam v preukaze zbrane zapisaneho spoludrzitela/spolumajitela zbrane, cize aj ja a aj moja zena moze s mojim preukazom zbrane, kde je aj ona zapisana a s jej ZP nosit pistol
Používateľov profilový obrázok
dongo
prispievateľ
Príspevky: 323
Dátum registrácie: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa dongo »

Tak toto som fakt nevedel. Zase som o nieco mudrejsi aj vdaka tomuto foru :)
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

zbrnfn asi otec zatrhol aj toto forum, lebo sa uz neozvala, ale k veci.
Mojim sestram som dal vyskusat revolver Taurusa 85 2 palce, CZ 75 Compact a GP P1S. Viem, nie je to ziadna super zenska zbierka zbrani, ale su to mensie zbrane vhodnejsie pre mensie stvorenia.
Vyhral to GP pre lahkost a jemnost spuste.
Celkovo sa im darilo triafat stred cierneho pachatela kazdou strelou a kazdou zbranou asi na 13 metrov.
Kabelku nemam, ale zbran ani nic co ma byt pohotovo pri ruke by som tam nedaval. Este ma tak napadlo, ze kabelka je prva vec co zlodej zene ukradne.
friendly_benz

Príspevok od používateľa friendly_benz »

Suhlasim s tym, ze je lepsie si najskor zadovazit zbran, ktora sa da vziat na strelnicu a da sa s nou vyblaznit, ergo naucit sa s nou poriadne strielat. Aby v pripade pouzitia dama zasiahla toho vagabunda a nie vedla stojacu babku na autobusovej zastavke. Samozrejme na to tasticku alebo puzdro. Stihla slecna proste desert eagle pod tricko neschova. Po case zisti, ze ta p30 alebo glock 19 je velka ostara a potrebuje nieco mensie. Vyber predsa je. Mne napriklad nevyhovuje nic o co nemozem zachytit malickom. Aj s patkou je to zvlasne. Asi sila zvyku.
friendly_benz

Príspevok od používateľa friendly_benz »

Este k tym spustam. Spust na mosinke je blato, hocico ine je lepsie. Jedna z mojich zivotnych mudrosti.

Dama, ktora je zvyknuta na glock, mozno bude mat zo zaciatku problem s HaK. Vsetko sa ale da zvladnut treningom a dobrym instruktorom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"