Cvičenie El presidente

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Cvičenie El presidente

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nasa parta,sme nedavno pozerali cvicenie El presidente co prezentoval Marian Vysny vo videu.Tak sme parta noacoak,bbpd,Duri-xxxl,Jarci,trenovali.Je to super adrenalín :lol: Mali sme tri IPSC terce asi 1m od seba,na vzdialenost cca 4-5m,kto si ako da.Strielali sme s otocky,zbran nabita .Dve rany na tri terče,prebit a znova dve rany na tri terče.M.Vysny mal na starsom videjku cas 3.58s.Na prvy raz som mal 5.10-5.20.Dnes po cca tyzdni sa mi casy pohybovali od 4.61najlepsi do 4.90s.Tasenie od 1.20 do 1.45s,prebitie nic moc cca 1.10s az 1.30s.Jarciho cas okolo 6.80s,Duriho okolo 8sek.Co ako noacoak kedy ideme na to :?: alebo bbpd :?: Kto bude chciet nech si pozre na youtube IPSC Marian Vysny tam je navod.Skuste kto odskusa hodit postrehy a casy.Nech aspon mame o čom písat ked uz je mrtvo na fore :twisted:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Ale kludne to mozme skusit len ci mas taky rychly timer :twisted:
El presidente je uz trosku vyssi level :wink:
Skoda ze sa to nestriela ako vykonnostka napriklad na situacke. Jedine ze by sa to postavilo ako parkur do preteku. Ale vies ake to je ked vychodzia pozicia je "do davu" to by bolo DQ :lol:
Ako poznam igocu urcite by sme sa nestihali uhynat :D
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

vela strelcov považuje štandardné čvičenia za nudu, no ja naopak mám štandardky rád, lebo to považujem za najlepšiu formu tréningu. el presidente nie je práve štandardným cvičením, ktoré by sa vyskytovalo na pretekoch, ale mám ho rád, lebo v sebe skĺbil rýchlosť s koordináciou, prebitím, prenášaním na terče. vrele doporučujem najmä trénovať v takej partii ako sme boli my, lebo hoci sa nevyhneme posmeškom na strieľajúceho, však noacoak, ale môžme si porovnať časy jednotlivých úkonov a zistiť, čo treba viac trénovať nasucho. takto som zistil, že som strácal cca 0.5s len na prvej rane. tak ju teraz trénujem do zblbnutia. teším sa na najbližšie meranie síl :)
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Videl som ho uz davnejšie :lol: kua ako to robí :shock: Ked bude nejaka nasa klubovka obvykle davame vykonoska na popre,teraz dame aj toto :lol: Tolko mame videi len neviem to hodit na youtube.Ukazat svetu ze aj my sme dobry :lol: vsak chlapi :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Staci sa tam prihlasit a uz len nahrat.
Je to velmi jednoduche a jazyk si navolis aj slovencinu.
Samozrejme nie ze to bude mat 500MB :!:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"