Agresivita na cestách

Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

...
Naposledy upravil/-a 71Jany71 v 17 Mar 2011, 19:21, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

pri tom zastavení, by som šiel hodiť s kamionistom reč na tému "myšičky a blokovanie"
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Jany: tie myšičky nemuseli byť zákernost ale z únavy, termíny vykládok a spetného vyťaženia sú bez odrbávania oddychov nestihnutelné, tak tu jazdia aj driemajúce časované bomby ktoré v lepšom prípade zletia z cesty... na vine je často špedičná firma, (v jednej som robil) vodič buď drží hubu a maká alebo skončil.

s fúramy sa kšeftuje, silný zisk má iba špeditér ktorý dostane zakázku od výrobcu, ak nemá vlastné auto poblíž tak fúru predá inému ktorý buď auto v lokalite má alebo to predá ďalej, výsledkom je že náklad vezie za polovicu trhovej ceny nejaký súkromník čo lízuje ťahač s návesom a je velmi šťastný že sa mu aspoň zaplatí nafta pri ceste domov. Preťažovanie sa dá riešiť jedine okamžitým zákazom jazdy, vtedy si už každý dá velký pozor či naloží a dovezie včas alebo bude posielať ďalšie auto na prekládku a platiť penále za omeškanie.

Pre hovedá v parlamente je ale výhodnejšie neriešiť, vybrať výpalné, zaplátať nimi diery v rozpočte po výhodných tendroch, a rozj*bané cesty bude riešiť ďalšia vláda :twisted:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

R: nemýľ si úmyselné dokazovanie sily na ceste s únavou vodiča. Všetci máme určite skúsenosti s blokovacími manévrami kamionistov na D1, ak si niekto dovolil na nich zatrúbiť., napríklad.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

...
Naposledy upravil/-a 71Jany71 v 17 Mar 2011, 19:21, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Jany, ten tvoj kamarát len dokázal, že je ešte väčší KOK:T . :roll:

A nechcem si zastávať onoho vodiča, lebo možno bol ten kamionista tiež riadny šulín, ale ako spomenul aj R, mohla to byť únava, alebo aj všeličo iné, o čom tu my nevieme, a môžme si len domýšlať.
/Mám niečo najazdené aj na velkých súpravách, a viem svoje. /
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

...
Naposledy upravil/-a 71Jany71 v 17 Mar 2011, 19:22, upravené celkom 1 krát.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

ajéje, rumuni, turci a bulhari ňama problém ťahať 24 hodín v kuse, raz dávno som letel s prítulkou na dovolenku do Bulharska, namiesto v Burgase s nami pristáli vo Varne a odtial v noci autobusom až do Primorska, vodič bol totálne odrovnaný, zaspával počas jazdy, vpredu sediaci chlapi na neho museli párkrát zrevať keď mu padla hlava a to boli myšičky...
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

švagrov dedko(bývalý pplk.ruskej army) nemá problém sám na šupu urobiť trasu Prievidza-Moskva. Stojí len pri tankovaní a zásadne neprespáva počas cestovania. :roll:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

:D
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 10 Feb 2012, 18:05, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

...
Naposledy upravil/-a 71Jany71 v 17 Mar 2011, 19:22, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

bum: možem ťa s ním osobne zoznámiť. Ten nezmar má 83 rokov, chodil som s ním rok saunovať a kolaboval som, ked zakúril v saune, lebo mu vraj bola zima...
Ten človek sa udržiava v kondícií celý život, saunuje od malička, prototyp askéta s tvrdou životnou disciplínou- má hladkú kožu jak Pawiel Rochnyak.
Jeho vek by mu nikto netypoval.
Mimochodom si strašne pochvaľuje našu slovenskú pálenku- vraj je zdravšia ako ich vodka :lol:
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

...
Naposledy upravil/-a 71Jany71 v 17 Mar 2011, 19:23, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
2weird2die
častý prispievateľ
Príspevky: 741
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa 2weird2die »

nejaké príhody o taxikároch?
v utorok som s jedným mal šťastie, pri jeho odbáčaní na hlavnú cestu mi vošiel časťou auta do môjho pruhu, čím ma obmedzil, tak som na neho zatrúbil..následne bez smerovky do môjho pruhu+plný plyn,takže určite nešiel 50kou, nie nie, ani 60tka to nebola. takýchto pčusov mám v láske, závodník na mestskom okruhu..
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

...
Naposledy upravil/-a 71Jany71 v 17 Mar 2011, 19:23, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"