Heckler & Koch VP9

shagvantofi
občasný prispievateľ
Príspevky: 71
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa shagvantofi »

Aka je cena prosim ta?
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 210
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa omega51 »

Tak už je v predaji?
Ale cena je fakt nižšia ako P30.
Ešte si zvyknúť na to vypúšťanie zásobníka :D
Podľa internetky sa robia dve verzie spúšte, policajná s dlhším a SF s kratším chodom.
http://www.heckler-koch.com/de/produkte ... ibung.html
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

SFP9 malo by to byt oznacenie VP 9 pre europsky trh, akurat moc nerozumiem tomu rozdielu v cene VP 9 okolo 800,- € napriklad http://www.alliancze.cz/pistole-heckler ... 9/d-72543/
a SFP9 vid cenu v BWARMS moc mi to hlava nebere
Vypustanie zasobnika je perfektne az navykove, problem je skor po case ked potom clovek striela so zbranou s klasickym vypustanim
omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa omega51 »

Ten istý problém je asi aj opačne, teda keď prechádzaš zo zbrane s klasickým vypúšťaním na zbraň s vypúšťaním páčkou.
No každopádne by som si to ešte raz skúsil. Tá VP9 ma berie, strieľal som z P30L a nejako sme si "neporozumeli".
omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa omega51 »

Nebola tam cena 651E?
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

v BW Armse ano ale nerozumiem preco ten cenovy rozdiel VP9 a SFP9
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

mam ju uz mesiac doma, presne tu konkretnu co testovali v Z&N pan Chudoba sa postaral aby skoncila tu na Slovensku. Uchop super, spust oproti P30 neporovnatelne lepsia, celkovo mam zo brane dobrý pocit. Vzhladom k casovej zaneprazdnenosti som s nej kurva este nemal kedy vystrelit :? :(
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Pocul som nej, ze to ma byt zazracna zbran od HK. Nuz ale to vypustanie zasobnika pri ktorom mam pocit, ze si dam nahodny vystrel a vysoko polozena hlaven voci najvyssiemu bodu uchopu, to su u mna zatial minusove body, hoci som ju zvazoval.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

USA recenzenti boli trochu rozcarovani z prevedenia, ani nie nejaka vnutorna mechanika, skor vonkajsi vzhlad asi, licovanie vymennych chrbtov a par inych drobnosti. Ja som trochu v rozpakoch z rozmerov, mala by byt velkostou niekde medzi P30 a P30L (G19 a G17?). Uz len kvoli tej ospevovanej spusti si ju ale chcem urcite vyskusat, ked bude niekde prilezitost. Ale skor si brusim zuby na P30SK, kladivo mi je proste stale sympatickejsie :)
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

ZaN je podobne ako SR hlásna trúba CZUB, takže v tomto porovnaní mohla byť VP9 chápaná ako špičkovo spracovaná. Hodnotitelia v USA to zrejme porovnali s očakávaným štandardom od firmy HK a bolo vymaľované.
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

ked postrielam daco dám, zatiaľ čo sa týka spracovania mam aj HK P30L a nie je medzi nimi žiadny rozdiel čo sa týka zlícovania, kvality plastov alebo opracovania záveru či povrchovky. Určite pri úchope VP9 hlbšie sadne do ruky, záver je nižší ako klasická P30, mieridlá ostali totožné, páčky vypúšťania zásobníka majú o niečo štíhlejší tvar, zásobníky kvalitné a plne zameniteľné s P30 (našťastie-kvôli cene) Jednoduchšia rozborka ako pri P30, niečo podobné ako u nových modelov Grand Power páčka dole-záver von. Za mňa spokojnosť, čo sa týka kvality spracovania zbrane. Co ja osobne zvlášť odceňujem je kratšia páčka vypúšťania záveru ako ma P30, stále som si ju pridržiaval palcom čo malo za následok že po vystrelení posledného mi neostával záver v zadnej polohe, tu sa mi to už nestane
dolomitko
občasný prispievateľ
Príspevky: 57
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa dolomitko »

mame nejaky update? :)

Tiez mam P30L a rozmyslam ci nevymenim za VP9.
dolomitko
občasný prispievateľ
Príspevky: 57
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa dolomitko »

jednu ciernu mali minuly tyzden v Hermese v BA.

Ale nerad by som kupil bez vyskusania, alebo bez porovnania niekoho, kto ma P30/P30L
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Ja tiez rozmyslam tymto smerom, pomaly tu P30 aj inzerujem, ale este nie som rozhodnuty.
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"