HK P30L

inspiring_euclid

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

Rado 74 .. kolko ranovy zasobnik je standartne dodavany k P30L ?? predajcovia pisu na nete 15 a casopise v recenzii 18 .. diki
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

2 zasobniky po 15 ran.
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

ano 2 po 15 sorry za neskoru odpoved nebol som na nete :oops:
inspiring_euclid

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

diki .. neviem kde vzali tu recenziu .. tam ich nasukali 18 .. :shock:
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

no tazko povedat kde vzali taky udaj jedine ak by existoval najaky predlzeny zasobnik ako mam na P 2000 ale to iba zavolat dovozcovi
Inak bol som strielat beznym tovarenskym strelivom boli to tusim nejake ceske SB neviem konkretne parametre lebo som ich mal kupene bez origo krabiciek a mal som /kamos tiez / dost vela zavad sposobenych nevyhodenou nabojnicou - ostala zaseknuta v okienku ocividne vystreleny naboj nedokazal dostatocne obtiahnut zaver a vyhodit prazdnu nabojnicu.Ma este niekto podobnu skusenost pretoze urcite to nebolo sposobene slabym drzanim zbrane. :shock:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Rado74, mozno si mal prebijane co sa tvarili ako SB-cka. Ja som sa uz s takym niecim stretol, zevraj original a boli to prebijanky, co som sa dozvedel neskor. Netreba kupovat naboje neznameho povodu, lebo to sa ti moze vypomstit...radsej si priplatim v obchode a mam to iste. 8)
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

skusil som aj kupovane SB-cka v obchode nejake TRAINING RANGE SAFE 7,5 g 115 grs a tiez podobne zavady.Napriklad skusal som z toho strielat ARESY a ziadna zavada s nevyhodenou nabojnicou sa neobjavila,vystrelil som asi 200 ks.
No uvidim budem skusat ak daco nove zistim napisem
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

rado,tie treningove SB maju ocelovu pomosadzenu nabojnicu a ta je pricinou toho sekania aj v inych zbraniach.
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

ano je to napisane na krabicke este som ich nemal takze ziadna pedchadzajuca skusenost nebola.Este poskusam zatial vdaka za reakcie.Inak zbran je super vyborne sa z nej striela,sadne paradne do dlane takze spokojnost
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Ocelove nabojnice nicia vytahovac na zbrani. Tieto naboje su neni ani take lacne, tak si radsej kup MFS/ klasicke S&B FMJ 8g a pod, cena bude takmer rovnaka.
friendly_grothendieck

Príspevok od používateľa friendly_grothendieck »

Nedavno som videl naboje s hlinikovou nabojnicou. Nevedel som dovtedy ze nieco take vyrabaju. Boli o nieco lachsie ale o moc nie...Kamarat co s nimi strielal nemal ani jednu zavadu...vystrelil ich cca 100 -nie moc ale aj tak...nebol s nimi problem. Daju sa taketo nabojnice prebijat??? Inac nevyzerali byt poskodene...
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

trosku som poskusal rozne druhy nabojov s mosadznou aj ocelovou nabojnicou,prebijance,tovarenske strelivo roznych vyrobcov a po zasekavani ani stopy ako som pisal vyssie.Myslim ze skor to bolo zapricinene chybnym drzanim zbrane pri strelbe.Odvtedy som vystrelil skoro 1000 nabojov a ani najmensi problem :D

ohladom tych hlinikovych nabojnic tie sa tusim neprebijaju
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

moja P30L ocelove nabojnice nema rada, po par vaznejsich zasekoch nabojnice v komore som ich prestal pouzivat.
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

ani ja uz nejdem pokusat ostanem pekne pri mosadzi prinajmensom si usetrim zhananie noveho vytahovaca nabojnic
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

flanker:
Pohladaj tu alebo na GP fore skusenosti uzivatela "boris" s hlinikovymi nabojnicami, tusim od CCI.

Ak si dobre spominam, jedna taka mu praskla v komore K100-ky a roztaveny hlinik mu to naprasilo zvnutra na komoru. Najprv mal problem zistit, co za defekt to ma v tej komore, a potom mal problem to ocistit.
V kazdom pripade sa boris zaprisahal, ze hlinikove nabojnice uz mu nesmu do domu. :wink:

Ked uz mam setrit za municiu, tak radsej idem cestou prebijancov s dobrou referenciou (pre mna Ares) nez experimentom s ocelovymi alebo hlinikovymi nabojnicami.
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"