Kúpa HK USP

friendly_lamport

Príspevok od používateľa friendly_lamport »

drobna otazocka pani . mam kupcu na moj g17 gen 3 a zvazujem kupu noveho usp nakolko som ju skusil na strelnici a bol to zazitok . mal som z nej lepsi pocit ako z g 17 proste . isli by ste do takej vymeny alebo radsej by ste ostali u glocka .
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 210
Dátum registrácie: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

VYMENA!! OKAMZITE!! :mrgreen: ked sa ti lubi, nevahaj. sice USP je velke ako keporkak, ale je to krasne spracovana zbran. o kvalite sa bavit ani nemusime
Adami89
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Adami89 »

Osobne ju mám USP custom sport a je to bomba :) vystrieľal som asi len 1500 nábojov ale spokojnosť :) skúšal som strieľať s glockom 17 ale na to si neviem zvyknúť :(
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

venum:
Dosť závisí od toho, načo tú zbraň (G či HK) máš a čo od nej očakávaš.

Btw. sme v HK vlákne, tu ti asi väčšina bude radiť "Okamžite vymeniť!" :D
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Kupec na gecko bude vzdy. Nechaj vychladnut nadsenie a rozumne zvazuj.
friendly_lamport

Príspevok od používateľa friendly_lamport »

to abakan ... jedna sa o mladsieho kolegu zacne s nami chodit robit aj osobky tak zatim moc peniazmi neovplyva tak mu to pustim lacno az nespekuluje a nekupuje od niekoho daky crep .

to yarco ... prevazne sa jedna o vyuzitie pri pracach v ochranke , hlavne pri osobkach .

a este sa spytam chlapi rozmyslam ze by som siel do vacsieho kalibru rovno ked uz to mienim menit co na to poviete . cena az tak urcujuca pre mna nie je momentalne . ked uz tak si priplatim ved sa to nekupuje kazdy den . je to dobra idea alebo radsej ostat pri 9 mm . k
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

HK USP je kvalitná-ale robustná zbraň. Glock je kapánek hladší a štíhlejší- čo mu dáva trochu výhodu pri každodennom nosení. Ak sa budeme baviť o obrannej situácií a rýchlej streľbe do 8m- Glock bude vo výhode
friendly_lamport

Príspevok od používateľa friendly_lamport »

to peterson ... diky za nazor mozno si to este odskusam jednu za druhou aby son si to vedel porovnat hned v kratkom casovom useku .
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Ak chceš vyskúšať 45ku tak daj vedieť.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Kup si taky kaliber kt. Ti doboli efektivne trénovať.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

venum napísal:ked uz tak si priplatim ved sa to nekupuje kazdy den.
Obstarávacia cena zbrane hraje primárnu rolu len v prípade, že z tej zbrane budeš strieľať len minimálne.
Ak s ňou budeš pravidelne trénovať, zvažuj skôr rozdiely v cene streliva pri rôznych kalibroch, nie jednorazový rozdiel v cene zbrane.

Pre lepšiu predstavu - ak máš Luger povedzme po 15 centov a strelíš za rok povedzme 4000 rán, bude to presne 600 EUR, čo je +/- cena fungl novej zbrane G/XD/MP/GP.
Ak by si to strelivo mal napr. kvôli inému kalibru povedzme o 10 centov drahšie, hneď to bude rozdiel 400 EUR ročne!

Ja nehovorím, že treba nutne zostať pri 9L, ale ak chceš ísť tipujem že do 40SW/45ACP/357Sig, treba rátať s poznateľne vyššími výdajmi na strelivo alebo (takmer) nutnosťou začať prebíjať.
Alebo strieľať málo, čo je tiež jedna z možností.


<edit> Abakan ma predbehol a bol o poznanie stručnejší :D
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Dátum registrácie: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Ak je to na osobku, nie su pre teba rozhodujuce aj rozmery zbrane kvoli jej nenapadnosti? Ak hovorime o G17 / USP tak to su full size - neuvazujes o kompaktoch (g19 - usp compact)? Inak napr. G19 ma v zaklade pri mensich rozmeroch (pri zachovani plneho uchopu) rovnaku kapacitu zasobnika ako full size USP.

Pokial ide o raz tak okrem vyssie uvedeneho zober aj do uvahy, ze pri totoznej zbrani das do zasobnika menej ran 40SW a pri 45ACP dokonca podstatne menej ran v porovnani s 9L. Priklad: USP compact - 13 ran 9L, 12 ran 40SW a 8 ran 45ACP.
friendly_lamport

Príspevok od používateľa friendly_lamport »

to dantes ... vies co uvazoval . je pravda ze pod koselov mi je vidno u mojej terajsej riadnu bulvu ale zase aj vestu mi je vidno pod tou koselou takze uplne inkognito to nebude tak ci tak . ale ten usp compact bude stat za uvahu este . musim si to este onakat .
friendly_lamport

Príspevok od používateľa friendly_lamport »

to yarco
vies co s tymto nie aj az tak problem . konkretne mne preplacaju aj permanentku v posilke clenensky poplatok v klube boxu a naklady na strelnicu .
friendly_lamport

Príspevok od používateľa friendly_lamport »

to agger ... dakujem ti . mam nastastie tu moznost aj tu v za .
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"