Ma niekto skusenosti s HK USP compact 45 ?

eloquent_margulis

Ma niekto skusenosti s HK USP compact 45 ?

Príspevok od používateľa eloquent_margulis »

Teraz mam CZ 75 D compact, ale dnes som u Hermesa očihal HK USP compact 45 a važne uvažujem nad vymenou za moju čizu. Z HK som nemal ešte možnosť strelby tak snaď vymenou nespravim chybu ...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 14:29, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Hecklerom nikdy nič nepokazíš.
:lol:
.45 Compact síce nepoznám, ale .40 Compact je veľmi príjemný na strieľanie. Rozdiel v správaní zbrane oproti full-size .40 len minimálny. Mal som možnosť porovnať.
:D
USP Compact .40 SW tu má Igor, ten sa s ním akurát zoznamuje, tak ti možno povie viac.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Videl som jednu v akci, myslim ze to bolo v Komarne na regionalke v rukach jedneho zaciatocnika, a par krat sekla no neviem ci chybou strelca ci streliva.

Nejak som tomu moc pozornosti nevenoval, len sme skonstatovali " dalsi zazrak, ktory zevraj neseka" :wink:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Viackrát sekla?! V .45 ACP?! Huh... Čo zabudol pri prebíjaní prach do nábojnice nasypať? Veď USP je krava, ktorá zožere všetko a šlape nezávisle od nedokonalého elementu stláčajúceho spúšť.
:P
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Kazda zbran je len ludsky vytvor ktory si potrebuje doladit stykove plochy ... .
Takze si nestavajme vzdusne zamky o 100% funkcnosti tej ci onej zbrani.

Ak sa objavi 28.12. 2008 v Komarne na sutazi, pokukam a dam vediet.
eloquent_lehmann

Príspevok od používateľa eloquent_lehmann »

Ja mam HK .45 compact..sice na moj vkus celkom kope plastak v tejto razi ale je to spickovy gun,ziadne zaseknutia,vzpriecene nabojnice atd..obcas som sa k nemu spraval ako hovado..po strelbe som ho rozobraty dal pod vodovodny kohutik a doslova ho presprchol,nechal vyschnut a ofukol ho trochu konkorom :lol: a ziadne hrdzavenie ani tuk :wink: Este pred par dnami som tu mal inzerat ,ze ho predam ale nakoniec som dosiel k rozumu a bude pekne spinkat v trezore dalej :oops:
-----------------------------
HK USP .45 ACP compact
GLOCK 17 9x19
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"