H&K options

eager_kirch

Príspevok od používateľa eager_kirch »

A tie co su na USP standart asi neudu pasovat, co ?! hmm no musim pootravovat nejake spriaznene osoby v inkriminovanom teritoriu :)
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

podla mna budu pasovat pochybujem ze kazde USP cko bude mat inu rybinu na mieridla. USP standart a USP compact ma len inu celkovu dlzku zbrane.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Skus pogooglit, no mam dojem ze tam bude rozdiel vo velkosti muchy. Kedze jej sirka moze byt rovna alebo vacsia ako je medzera v cielniku pri "skrateni" zamernej. Detto vyska, ked tam das full size muchu, tak ti to bude strielat (este viac nez doteraz) pod. :wink:
eager_kirch

Príspevok od používateľa eager_kirch »

ak tu muchu maju v USA na compact tak ju nejako odtial dostanem a nebudem experimentovat. Uvidim ako sa to podari.
Je problem objednat z USA od predajcu ,alebo aj ked mi to tam niekto kupi a osobne posle?
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Osobne som skusal asi 20 webshopov na kupu tritiovych ale vsetci ma odpalkovali koli legislative. Ak ti to spravi nejaky znamy berie na seba riziko (aj ked asi male) popotahovania od ATF.

Inak to nemusi byt len mucha. To iste co som napisal moze platit aj pre cielnik, neviem, ale radsej by som kupoval cely set.

Skus zavolat do BW armsu, alebo Proarmsu v cechach.
eager_kirch

Príspevok od používateľa eager_kirch »

v cechach som furt , tam by som si to mohol kupit aj sam . skusim to . dik za radu .
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 210
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

Troska ozivim vlakno - moj skromny "tuning" na USP
Prílohy
30.1.jpg
Používateľov profilový obrázok
tomy45
prispievateľ
Príspevky: 110
Registered for: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa tomy45 »

http://www.rksplus.com/epages/lno1J350m ... ola/HK_USP

posielaju do EU, ceny v eurach, zaujimave ceny... najma zasobnikov a ost. prislusenstva.

Ale zaujima ma, mate niekto na USP 9mm ten Funnel a 18 ranovy zasobnik? Ak jo, ake s tym mate skusenosti?

http://www.rksplus.com/epages/lno1J350m ... USPXPRTMAG

Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

Čaute

mal by niekto záujem o zvýšenie kapacity zásobníkov na USP45? pokúsim sa prepašovať "origo" z hkparts.
https://www.hkparts.net/shop/pc/HK-USP4 ... p18347.htm
to už by som pridal aj zväčšený vypúšťač zásobníkov.
https://www.hkparts.net/shop/pc/Extende ... 8p1669.htm


ak by sa nepodarilo mám to skreslené na .45 aj 9mm tak by som to nechal vyrobiť, len tam bude problém s cenou pokiaľ toho nebude trochu zaujímavé množstvo. nacenené to ale nemám.

kľudne píšte sem.

M.
Používateľov profilový obrázok
Mirec
prispievateľ
Príspevky: 176
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa Mirec »

Ten vypustac zasobnikov vyzera dobre! Mal by som on tiez zaujem :wink:
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

upozorňujem, že je primárne určený na .45. teda na ocelové zásobníky. na plasťáky z 9mm môže postupne opotrebovať drážku keďže je z ocele. up to you.

M.
Používateľov profilový obrázok
Gabo.45
prispievateľ
Príspevky: 210
Registered for: 10 years 5 months

Príspevok od používateľa Gabo.45 »

Treba pocitat s tym ze ten jazycek co drzi zasobnik je uzsi ako na origo vypustaci, tym padom vlozeny zasobnik dost hrka. Aspon tak som to mal na USP 9mm.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

inak to je standard zachyt zasobnika do HK45, tak predpokladam ze ho dokaze doviezt aj Soltis. to len keby ho niekto velmi chcel :)
shagvantofi
občasný prispievateľ
Príspevky: 71
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa shagvantofi »

Nemate prosim niekto skusenost s europskymi, alebo inymi shopmi, ktore by boli schopne poslat mieridla na HK P30 aj ku nam na Slovensko? Mam na mysli nieco ine, ako original HK a Truglo. Idealne Heinie, 10-8 Performance, Dawson Precision, Trijicon, atd... Vdaka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"