Závady HK USP

friendly_leakey

Závady HK USP

Príspevok od používateľa friendly_leakey »

mam pproblem s HK USP 9mm.po vystreleni posledneho naboja mi neostava zaver v zadnej polohe,niekedy zostane a niekedy nie..myslel som ze to je zasobnikom,tak som kupil novy,ale aj stym to robi.
poradi mi niekto?v servise na to neprisli. :(
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

ja na to pridem hned, skontroluj si pri vystrele kde mas polozeny palec pravej ruky.Packa spustaca zaveru je dost dlha predpokladam, ze obcas na nej palec mas a obcas nie.Da sa to lahko vyskusat daj jeden naboj skontroluj ze nemas palec na packe a vystrel obojruc alebo jednoruc to je jedno a skus to par krat po sebe nech mas istotu.
friendly_leakey

Príspevok od používateľa friendly_leakey »

to som uz skusal ako prve ako druha som kupil novy zasobnik.a stale to robi.
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

sa mi to nezda dva zasobniky nemozu byt zmetkove a ina moznost nie je bud je vadny podavac v zasobniku ze po vystreleni nepodvihne packu a ta nezablokuje zaver alebo verzia co som pisal hore.Ono staci maly tlak palca na packu spustania zaveru a podavac zasobnika ju nevytlaci dostatocne aby zachytila zaver a ten po poslednom vystrele leti spat ako keby tam bol este naboj.Ina moznost zavady tam podla mna nemoze byt skus este oslovit niekoho na strelnici so chodi strielat z HK cka nech sa na to pozrie neviem akych mate v predajniach odbornikov na zbrane ale v mojom okoli su to len predavaci co predavaju tovar.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Skús iné strelivo. Ja z HK USP v .40 SW strieľam aj lacné maďarské MFS a nie je problém. Rovnaký problém som však mal s novučičkým Sigom P226. Pritom stačilo miesto SB strieľať Fiocchi.
friendly_leakey

Príspevok od používateľa friendly_leakey »

strelivo som skusal menit tiez.doporucovali mi rozne znacky a nepomohlo.rozmyslam vymenit pruzinu v zasobniku za silnejsiu,aby lepsie dotlacila podavac alebo si dat urobit novy podavac z pevneho materialu.len nechcem do toho dat cely svoj majetok,tak ruku opytam sa kolegov. :wink:
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa tenorista »

tak si skús požičať zásobník od niekoho komu to nerobí,či to bude robiť aj tak
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

a kukni sa aj do zbrane na tu cast packy spustaca zaveru co ju ma podavac v zasobniku podvihnut pri dostrielani ci nie je ulomena alebo nejako deformovana lebo ked pises ze si kupoval novy zasobnik tak ten musi byt ok chyba bude inde
friendly_leakey

Príspevok od používateľa friendly_leakey »

isty nemenovany servis mi poradil,aby som si nalepil na zasobnikovy podavac nieco,aby to lepsie zdvihalo zachyt zaveru. :shock:
lebo to nevedeli zistit a odstranit.nejako si poradim,ale dobre rady sa mi zidu.
Adami89
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa Adami89 »

Ahojte. Stala sa mi taká nepríjemnosť praskla mi pružina bicieho kladiva na mojom HK USP custom sport, praskla mojou chybou a mám problém ju zohnať. Neviete mi poradiť odkial by mi ju vedeli poslať alebo nejak si objednať odniekaľ pružinu ktorá bude pasovať ? priemer drôtu 1 mm, vonkajsi priemer 5,2 mm , dlžka 65 mm .
Inak túto pružinu má v ponuke aj wolff a sú za veľmi dobré ceny, origo som niekde našiel za cenu 18dolárov :D čo wolff za 4doláre len bohužial USA a tak podobne. Poprosim nejakú radu. Ďakujem
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

BWarms, Hermes alebo Fraňo.
Adami89
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa Adami89 »

Ďakujem objednané :) Hermes
- bicia pružina - Druckfeder – Hammer Spring (Art.: 214300) (Position 27)
Cena: 4,10 EUR s DPH
- trň bicej pružiny - Stange – Hammer Strut (Art.: 214819) (Position 26)
Cena: 5,10 EUR s DPH

doba dodania cca do 4 týždňov
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

http://www.produkt-sk.sk/index.php/pruziny
Ak by niekto este zhanal pruziny.
Inac z wolfa by si ich tu mal za tyzden.
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"