HK P30 .40 SW

inspiring_murdock

HK P30 .40 SW

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

Zdravim,chcel by som sa opytat jak je to vlastne s licenciami na zbrane.
Totizto naprilklad P30 v razi .40 SW je na trhu v USA od roku 2007 ale mam taky pocit ze nato ze HK je nemecka zbrojovka tak na europsky trh ju neponuka,v europskej verzii stranky neni ani k dispozicii.Myslim si ze .40 je coraz viacej popularnejsi kaliber tak mi neni jasne preco tak krasnu zbran ponukaju len na USA trh? Co som sa snazil zistovat tak na slovensku nanu nema nikto licenciu pretoze im ju asi nikto neponukol.
Existuje nejaka moznost jak ju ziskat?
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Jedneho casu som viedol debatu s p. Soltysom o dovezeni P2000 v razi 40SW. Licenciu na nu mal, ale rychlost vybavenia objednavky od HK je tak povediac rozmanity. Odradila ma od kupy prave tato ,,neviem kedy pride,, odpoved. Pre HK su jednotlivy strelci, povedzme to jemne, menej atraktivny a preto je postoj HK taky aky je. :wink:
inspiring_murdock

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

kuro dakujem za odpoved,chcem sa opytat tusim ty si mal glock 20 vsak ?
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Mal som ho objednaneho, cez moje ruky iba presiel niekde na vychod. Ja som uz skoncil s ,,plastakmi,, aspon zatial. Momentalne som v stave dospievania-starnutia a presiel som na klasicke kovove zbrane, aj ked plast nijako nehanim. Mozno je to len docasne a k plastu sa neskor vratim, hlavne ked si nebudem vediet rady s hrdzou. :)
Momentalne mam iba jednu ocel zbran a cakam na prichod STI Trojana v oktobry a este jedneho Kimbera Ultra Carry cca 4 mesiace. Takze tak. Ale to sme uz uplne mimo HK. :)
Takze sa vsetkym ospravedlnujem. :wink:
inspiring_murdock

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

Chlapi chcem sa opytat ci by bol zaujem o P30 v .40 SW.Volal som totizto do nemecka(do HK cka) a bolo mi povedane ze robia tento kaliber aj pre europy a pre obchodnika zo slovenska je objednatelny.tak v jednom nemenovanom obchode to teraz riesim :) LEn este treba doriesit licenciu
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Až jedného dňa vo vzdialenej budúcnosti dostanem pocit, že by moje HK USP .40 SW malo odísť na zaslúžený odpočinok, možno pôjdem práve do HK P30 .40 SW. Preto by sa nielen mne celkom šiklo, keby si nám prezradil, ktorý predajca/dovozca bol taký ústretový, že ti ho ide objednať. A ak to nie je top secret, tak skús prezradiť aj cenu. Thx.
:wink:
inspiring_murdock

Príspevok od používateľa inspiring_murdock »

sevas aj ty co boli ustretovy tak to krachlo ale teraz jednej znamej rodicia zevraj nieco riesia(vlastnia predajnu so zbraniami ) tak uvidime ked budem daco vediet hned napisem.mna bude zaujimat hlavne cena
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Nieco nove o tejto kombinacii? Chyba mi .40kova karticka :roll:
friendly_wilson

Príspevok od používateľa friendly_wilson »

Podľa mojich informácií, by mala byť P30 40 s&w v apríli v BA Hermese.
Alebo sa treba ozvať do BW ARMS, kde sa mi vyjadrili, aby som v apríli zavolal, keď budú obnovovať licenciu u H&K, a tam by to bol možný v júni dovoz zbrane. 8)
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Dúfam, že v Hermese na ňu dajú takú cenu jak na HK 45!
:evil:
friendly_wilson

Príspevok od používateľa friendly_wilson »

BW ARMS informačne uviedol cenu podobnú prevedeniu ráže 9 Luger.

Ja som tiež netrpezlivý, ale stále riešim dilemu, či to bude prevedenie s poistkou alebo bez. :roll:
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Mno, po skusenostiach s P2000 V3, uz asi pojdem bez poistky. A V3 na 100 pro.

Inak som zvedavy na ten aprilovy termin, kedze shopy ako Frankonia a pod ho este v ponuke nemaju. Zeby sme isli na celoeuropsku premieru? :shock:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Prečo bez poistky? Kúp s poistkou a nemusíš ju používať, respektíve môžeš ju vybrať.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Zoid, ach jaj... Nie každý predsa túži po prepoistkovanom kvére ako ty.
:wink:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Jack: to je možné, ale myslím, že s Aggerom sa pomerne slušne osobne poznám na to aby som si mohol dovoliť napísať pre teba tak rúhavý príspevok :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"