HK P30 .40 SW

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Aj keby si sa s ním nepoznal, tak si to môžeš dovoliť. Ja predsa nie som cenzor, aby som ti niečo zakazoval. :lol:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Heh pri tvojom obmedzenom chápaní slova "dovoliť" musíš mať veľký problém keď ťa niekto slušne požiada aby si uhol :D
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Zoid, a čo ty s tvojim "neobmedzeným" chápaním slova "dovoliť"? Budeš mať veľký problém, ak ťa niekto upozorní, že sme vo vlákne HK a slušne ťa požiada, aby si si odpustil ďalšie OT-táraninky?
:D
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Zoid ma pravdu, no ja viac verim SA/DA spusti s vonkajsim kohutom, kde vidim co sa deje. Takze tam uz na poistke tak tvrdo nebazirujem.

Pri vseliakych priamobeznych a predpatych a neviem akych krabicovych systemoch by som samozrejme poistku (aspon dlanovku) chcel.

Inak Zoid neviem ako by som riesil odstranenie poistky, ked na to by som musel dokupovat zaslepky + osku a HK sa zrovna nepretrhne s dodavkami pre civilny sektor...
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Agger: no najlepšie to potom riešiť ako set all in one, neviem ale či sa to predáva a pravda neviem ako je konštrukčne riešená poistka takže si nie som istý či treba aj osku, ale keď hovoríš, tak asi áno.

Prípadne by si mohol skúsiť vybrať poistku s oskou z USP a narvať to do P2000 - overíš mieru kompatibility :lol:
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Takže po presne dvoch rokoch mám túto vysnívanú zbraň. Recenzia príde čoskoro.
inspiring_chaum

Príspevok od používateľa inspiring_chaum »

Chlapci mam zaujem kupit baterku/laser na moju P30tku. Odporucte mi nieco. Dakujem pekne
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Máš detailnejšiu predstavu? Jednak si to napísal s lomkou, takže nie je celkom isté, či to myslíš ako modul, teda baterku s laserom alebo ako baterku alebo laser. A potom určenie. Chceš to len tak pre radosť a/alebo na home defense, alebo očakávaš nejaké častejšie použitie. Chceš zbraň s takýmto svietidlom, príp. modulom aj nosiť alebo to chceš hlavne do trezora? A potom, koľko si ochotný investovať? Keď toto zodpovieš, určite sa ti bude lepšie radiť a tie rady budú mať väčšiu hodnotu. Hoci ja na P30 nič nevešiam, preto sa ani do kibicovania príliš nehrniem. Baterku mám radšej v ruke než na (krátkej guľovej) zbrani. Ale to len na okraj. Debaty o tom sa viedli už v iných vláknach.
:wink:
A inak, možno by bolo lepšie viesť túto debatu v sekcii venovanej taktickým svietidlám, laserom a rôznym doplnkom než tam, kde sa má primárne rozoberať konkrétny model zbrane. Vieš, nech je fórum prehľadnejšie a nech potom ako modi nemusíme nič presúvať, spájať ani rozdeľovať...
:arrow:
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"