P30 spúšťový mechanizmus.

Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 13 years 8 months

P30 spúšťový mechanizmus.

Príspevok od používateľa Mike75 »

Páni riešili ste niekto nastavenie spúšte na P30?

V SA režime ma dlhú dráhu bez odporu a zaberá mi na posledných 3 mm. Pomal si na to zvykám ale niekedy sa mi stane že druhý výstrel z doubkle mi nevýjde, pretože ho nedotiahnem. Existuje set ktorým by sa to dalo upraviť, prípadne vie to urobiť zbrojár?
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

na toto si treba len zvyknut a po vystrele nepustat spust uplne dopredu tiez mi to trvalo hodnu chvilu ale ked sa to clovek nauci tak je to ok.
Na HK P30 iny spustovy nerobia treba sa s tym len naucit zit, na tie starsie USP cka sa dala vymenit z Experta odladena spust aj s dorazom.
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

Vdaka za info.

Presne to sa snažím nadrilovať, aby som uvolnil spust iba kusok, uznal som to za lacnejsie riesenie nez plastiku hrubky ukazovaka :D
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

neboj sa po par tisic ranach pojdes ako pila si nemysli tiez som rozmyslal s pilnikom v ruke nad rozobratou buchackou co idem trosku dorobit :D aby ta spust mala trosku kultivovanejsi chod.
Je to proste sluzobna zbran ktora nie je postavena na nejake ladenie ked sa s nou naucis strielat ziadna ina zbran by Ti teoreticky uz nemala robit problem, to je skusenost vsetkych strelcov co niekedy mali HK je to ako som niekde cital jedna z tazsie zvladnutelnych zbrani co sa strelby tyka /môzem len suhlasit po osobnej skusenosti/
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"